Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tovább? Mit kezdjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Mit kezdjek egy félénk férfival?

Figyelt kérdés

Röviden felvázolva a helyzet. 21 éves vagyok, lassan végzek az egyetemen, és a suli mellett önfenntartás végett részmunkaidőben dolgozom. Szerencsémre olyan helyen tudtam elhelyezkedni munkaügyileg, ami a szakomhoz tartozik, így nagyon sok tapasztalatot szerzek. Megismertem egy munkatársamat november legelején, és ahogy össze-összefutottunk munkahelyen (nem ugyanazon a részlegen dolgozunk) egyre szimpatikusabb lett, és mondhatni nagyon belezúgtam. Ő egy elég távolságtartó ember, február legvégén kezdtünk el beszélgetni rendesen egymással, úgy, hogy csak ketten voltunk egy helyen. Múlt héten elmentünk kávézni, ugyanis segít az egyetemi beadandóimba ami az ő szakterületébe tartozik. Nagyon udvarias volt nem engedte, hogy én fizessek (hiába erősködtem) és ki is hozta nekem a kávémat. 3 órát végigbeszélgettünk, majd pénteken összefutottunk egy koncerten (egyikünk sem tudta hogy ott lesz a másik) és beállt mellém a sorban, néha összedörzsölődött a karunk, ha nagyobb tömeg jött fel vállal beállt elém. Péntek óta nem beszéltünk, vasárnap kell leadnom a beadandómat amiben segített azt mondta mindenképpen küldjem majd át neki a kész verziót mert el akarja olvasni. Azon gondolkodtam hogy akkor elhívom sörözni... de nem tudom. Soha nem volt dolgom még visszahúzódó férfival, a kávézásunkkor kicsit erre a témára terelődött a beszélgetésünk és azt mondta, hogy azért könnyebb egyedül sokszor mert akkor nem kell még egy csalódást átélnie. Mit tegyek? Elhívjam?

Én 21, Ő 29


2019. ápr. 18. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem hívd el. Ha nem hívod el esélyt se adsz neki hogy döntsön és magadnak se adsz esélyt ha félénk neked kell kezdeményezni és értékelni fogja tudom mert én is félénk voltam. 25f
2019. ápr. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Hívd
2019. ápr. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En nemtudom mit akarsz egy olyan csavotol aki kozel 30 evesen ennyire balfek...
2019. ápr. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%

Vagy van valakije. De az is lehet, hogy nem vagy neki szimpatikus, csak nem akar megbántani. Lehet félreértelmezed a dolgokat. Hisz a férfi- nő barátságban.


Én már tuttira viszonoztam volna a jeleket. Akkor is ha van pl. egy kis túlsúlyod, vagy kevésbé vagy szép. Szerintem a legnagyobb tiszteletlenség, ha valaki parlagon hagyja a "felajzott" nőt, ahelyett, hogy teljesítené férfiúi kötelezettségét.

2019. ápr. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
lehet sosem volt baratnoje, igy bizony h felenk.
2019. ápr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!