Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nők miért nem tesznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem tesznek valamit azért, hogy tisztàra mossàk a nevüket?

Figyelt kérdés

Köztudott, hogy a bunkó férfiaknak nincsenek ismerkedési problémàik. Ha rosszul bànnak a nővel, akkor sem hagyjàk el, kitartanak mellette, vagy ha igen akkor azok gyorsan talàlnak màs nőt.


A szerényebb pasik meg, akik tudnàk értékelni a nőket, csaj nélkül vannak, tàrskeresőznek, vagy egy összeomló pàrkapcsolatban vannak, ahonnan a nő fog lelépni.


Ezen az alapon komolytalan, amikor azt mondjàk, hogy a nők többségének nem jönnek be a bunkók. Tehàt miért nem fognak össze a nők, és győzik meg a szemetekkel élő nőtàrsaikat, hogy olyan pasit vàlasszanak, aki tiszteli őket, hogy az elvàràsaik a gyakorlattal is összhangban legyen? Komolytalan feministàk küzdenek az egyenlőségükért, de mit ér az, ha a női becsületen ott a folt?


2019. ápr. 19. 06:56
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
96%
Egy normális nő, aki normális pasival jön össze, mi a jó fenének küzdjön egy buta nő miatt, aki szereti, ha alázzák?
2019. ápr. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
88%

Csak azon lehet segíteni, aki akarja.

Komolyan az, hogy nem lehet megváltoztatni a világot. Becsület? Az én becsületemen nincs szégyenfilt, köszönöm.

2019. ápr. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
94%

A női becsületen ott a folt😁

Te miért nem győzöd meg férfitársaidat arról, hogy ne legyenek bunkók, tiszteletlenek?

2019. ápr. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
97%
Engem már az is hidegen hagy, hogy egyes pasik szerint csak a bunkóknak van nője. Ilyennel nem akarok összejönni, kerüljön el messzire. 99%, hogy összejön egy cicapichával, akire csörög a nyála, aztán évekig panaszkodik, hogy elviselhetetlen a jelleme, hisztis, féltékeny, csalja, stb.
2019. ápr. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
94%
A legidiótább általánosítás, amit valaha olvastam. Tisztára mosni csak adott személyek tudják a nevüket, akik adott dolgokat elkövettek. Az már egyedül a te problémád, hogy szemèlyekbōl általánosítasz a nōi nemre.
2019. ápr. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
87%
Vannak bajok:)
2019. ápr. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
64%

Napi bullshit?

Amúgy egyszerű. A jófiúk általában rinyásabbak az ilyen beszélgetésekre meg többet kell velük foglalkozni. A bunkóra meg ráír a csaj reggel 8 kor aztán visszaír neki akár délután 2 kor.

Amúgy meg ki nem sz.rja le? Nyilván akik olyanok azoknak nem kell tenni érte, a többi meg ha tenne se lenne jobb party mint alapból. Inkább átlagosan egyedül, mint szarul kapcsolatban.


Ja igen, mondok pár szép gondolatot melyek nem a sajátjaim, de ha szingli vagy simán olvasgathatsz:) Ez mondjuk nem tudom miből van de beugrott.

"A nők nem arra várnak, hogy olyan emberrel legyenek aki tökéletesnek gondolja őket, hiszen ő maguk sem tartják magukat annak. Inkább egy olyan embert keresnek akik felismerik a hibáikat és azokkal együtt szeretik őket"

Inkább csinálj értelmes dolgot mint hogy ilyen hülye kérdéseket írsz ki.

2019. ápr. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
89%

Szerinted érdekel mit gondolsz egy komplett nemről? :D

Nem vonzanak se a bunkók, se a magadfajta hisztisek.

2019. ápr. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Eszem àgàban sincs szólni, a pasiknak, hogy ne legyenek tiszteletlenek, mivel én magam is egy bunkó férfi vagyok. A kérdést csak érdekességként írtam ki, szàmítottam rà, hogy félreértik majd az itteni asszonyok. De örömmel olvasom azt a közömbösséget, ami a vàlaszolókat jellemzi, nekem ez csak jó. Na helloka.
2019. ápr. 19. 08:32
 10/34 anonim ***** válasza:
34%

Jól közelíted meg a problémát.

Egy ideje napi szinten látom, hogy a nők nagytöbbsége csendes kétségbeesésben élik le a "párjuk" mellett az "életüket?". Ezen nők egy részének ez kell.

A másik része viszont olyan, akikhez ha valaki nem a megszokott "Hun a söröm?", "Menjünk b×i!" hozzáállással szól, akkor képesek felismerni, hogy egy xar környezetben élnek, és tennének (van, aki tesz is érte) valamit vagy a kapcsolatuk helyreállítására, vagy annak a lezárására vonatkozóan lépéseket.

Ezért mondom, és gondolom azt, hogy nem mindegy, hogyan bánunk egymással, mi (elvileg) civilizált emberek egymással.

2019. ápr. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!