Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nők miért nem tesznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem tesznek valamit azért, hogy tisztàra mossàk a nevüket?

Figyelt kérdés

Köztudott, hogy a bunkó férfiaknak nincsenek ismerkedési problémàik. Ha rosszul bànnak a nővel, akkor sem hagyjàk el, kitartanak mellette, vagy ha igen akkor azok gyorsan talàlnak màs nőt.


A szerényebb pasik meg, akik tudnàk értékelni a nőket, csaj nélkül vannak, tàrskeresőznek, vagy egy összeomló pàrkapcsolatban vannak, ahonnan a nő fog lelépni.


Ezen az alapon komolytalan, amikor azt mondjàk, hogy a nők többségének nem jönnek be a bunkók. Tehàt miért nem fognak össze a nők, és győzik meg a szemetekkel élő nőtàrsaikat, hogy olyan pasit vàlasszanak, aki tiszteli őket, hogy az elvàràsaik a gyakorlattal is összhangban legyen? Komolytalan feministàk küzdenek az egyenlőségükért, de mit ér az, ha a női becsületen ott a folt?


2019. ápr. 19. 06:56
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
89%
Most a lúzer kihozta a témából, hogy a nők jöjjenek össze nyomorékokkal :D
2019. ápr. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
85%
Nem mindenki jön össze nyomorékokkal. Inkább elvan egyedül. Nem véletlenül egyre több a szingli a fiatal lány. Meg az olyan, aki inkább összejön egy 40-es úriemberrel, aki tisztában van az elemi udvariasság szabályaival.
2019. ápr. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
88%

Te nem érted, hogy mit jelent a "tisztára mossa a nevét" kifejezés. Pont az a lényege, hogy egy adott személy becsületén esett folt, az ő nevén, amin őt megkülönböztetik mindenki mástól.

Te miért nem teszel semmit azért, hogy ne éljen a "nőkben" az a kép a férfiakról, hogy hűtlenek, csak futnak a farkuk után, isznak, agresszívek?!

Tudod, miért vannak a nők bunkókkal? Mert nincs másik. Vagy maradsz egyedül, vagy beéred egy bunkóval, vagy várod a csodát, hogy tálalsz egy rendes, hűséges, családcentrikus férfit, aki pont szingli.

2019. ápr. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
63%

Ja, persze, ha nem akar magán segíteni, mit lehet tenni? Nekem van elegem a kolleganők napi rinyáiból, hogy a pasim paraszt, hogy a paraszt akit szeretek mással van ésatöbbi. Tudod mit csinálnak, ha esetleg megemlítem, hogy ja, nem kéne ekkora nyomorék mellett elcseszni az életüket?

Meg vannak sértve, kérlekszépen. Fel vannak háborodva. Én nem érthetem. De minden keddi napon szereti őket ez az ember. Egyszer arrébb rúgott előlük egy kavicsot. Másnak nem kellenének...

Csak a nyavaly megy, míg a pasi le nem lép. Úgyhogy mossák a nevüket maguknak, semmi közöm hozzá. *egynő, kérem a nulla százalékom

2019. ápr. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Màr említettem az előző kommentben, hogy én is egy bunkó férfi vagyok. Mit érdekel engem, hogy ki mit gondol a pasikról? Azt is leírtam miért írtam ki a kérdést, ne ismételjem màr önmagam. Kérem!
2019. ápr. 19. 08:57
 16/34 anonim ***** válasza:
2%
Azért, mert egyszerűbb letagadni ezt a jelenséget. Na meg azért is, mert nincs olyan nő, akinek ne jönnének be jobban a bunkó férfiak, mint a kedvesek.
2019. ápr. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
97%
Ne haragudj, semmi közöm egy ostoba nő rossz döntéséhez, és eleve nem ismerkedek olyannal, aki nemek szintjén általánosít, ha valaki benyög valami ilyet, azzal én ott le is zártam a további ismerkedést. Nem szeretem, ha be akarnak skatulyázni, vagy ismeretlenül ítélkeznek.
2019. ápr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
96%

#15

Jó, akkor én meg egy bunkó nő vagyok, aki tojik rá, hogy vadidegen pasik mit gondolnak bárkiről, és nem érdekel, hogy melyik csaj hogy teszi tönkre az életét.

Nekem jó, mindenki más meg le van 💩

2019. ápr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Elég közönséges vagy nő létedre 18-as. Szégyells magad.
2019. ápr. 19. 10:38
 20/34 anonim ***** válasza:
92%

19# Pedig igaza van.

Abszolút nem érdekel, hogy idegen férfiak mit gondolnak rólam, Abszolút nem érdekel, hogy idegen nők kikkel jönnek össze.

Hol érdekeljen ez engem? Megvan a magam élete, sajnálom, ha neked, kérdező nincs jobb dolgod, csak másokat lesni.

2019. ápr. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!