Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nők miért nem tesznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem tesznek valamit azért, hogy tisztàra mossàk a nevüket?

Figyelt kérdés

Köztudott, hogy a bunkó férfiaknak nincsenek ismerkedési problémàik. Ha rosszul bànnak a nővel, akkor sem hagyjàk el, kitartanak mellette, vagy ha igen akkor azok gyorsan talàlnak màs nőt.


A szerényebb pasik meg, akik tudnàk értékelni a nőket, csaj nélkül vannak, tàrskeresőznek, vagy egy összeomló pàrkapcsolatban vannak, ahonnan a nő fog lelépni.


Ezen az alapon komolytalan, amikor azt mondjàk, hogy a nők többségének nem jönnek be a bunkók. Tehàt miért nem fognak össze a nők, és győzik meg a szemetekkel élő nőtàrsaikat, hogy olyan pasit vàlasszanak, aki tiszteli őket, hogy az elvàràsaik a gyakorlattal is összhangban legyen? Komolytalan feministàk küzdenek az egyenlőségükért, de mit ér az, ha a női becsületen ott a folt?


2019. ápr. 19. 06:56
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

Olyan aranyos vagy kérdező. Én kivi vagyok milyen ember lehetsz az életben.

Aki ugyanazt leírta amit te a 15.ben, csak nőként az már közönséges. :DD De ha te csinálod akkor nem. Vicc.

2019. ápr. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
De ki vagyok en hogy a másikat meggyőzem?
2019. ápr. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
0%

A nőkben genetikusan meg van, hogy vágynak az alávetettség érzésére. Sokan akkor is a párjukkal maradnak ha az bántalmazza őket, mert ebből is egyfajta törödést vonnak le.


A szeretkezésben is megmutatkozik ez az alávetettség érzés igénye a (manapság divatos) Bdsm-light dolgoknál.

PL.: hajhúzás, (Ki)kötözések, kisebb taslik az aktus során, fenék paskolások, verbális alázás stb. stb..

Olyan nő nem is nagyon létezik akinek ez ne szeretné valamilyen szinten ezeket a dolgokat.

2019. ápr. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Pont nem érdekel a többi nő. Mindenki a saját sorsáért felel a magánéletében. Egyedül barátnőimnek szoktam tanácsot adni, ha kérik, de mivel egyikük sincs együtt egy bunkó, bántalmazó barommal, így nincs nagyon mit beleszólnom. És nekem is kedves, odaadó párom van.

Hogy az emberileg is kevés, h*lye p*csák tönkreteszik magukat ezzel, ő bajuk, a joguk megvan hozzá. Ugyanúgy, ahogy az ilyen minősíthetetlen férfiak is teljes joggal lehetnek bunkó barmok. És éppen ezért nem is érdekel a véleményük.

2019. ápr. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi! Utolsónal a pont!
2019. ápr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

Te szégyelled magad férfiként azok miatt, akik nőket vernek? Vagy gyereket.

Rád nézve mekkora szégyen, hogy minden negyedik férfi alkoholista?

Miért nem velük foglalkozol?

Vagy ha gy nő az alapján ítél el téged, hogy eddig csak agresszív alkoholista pasija volt, az az ő hibája?

2019. ápr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

Érdekes, ha valaki szidja a NŐKET, akkor a lànyok összefognak, hogy ne bàntsàk a NŐKET itt az oldalon is.


De miért nem akarnak akkor segíteni a NŐKNEK? Talàn azért, mert amikor a NŐKÉRT (làtszólag) reklamàlnak, akkor a sajàt személyüket védik tudat alatt és leszarjàk a nőtàrsaikat?


KÉPMUTARÓ BANDA

2019. ápr. 19. 13:28
 28/34 A kérdező kommentje:
*képmutató
2019. ápr. 19. 13:28
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én férfiként mondom neked, hogy te szellemileg nagyon nem vagy a csúcson!
2019. ápr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha valaki általánosít, én csak annyit kérek, hogy ne általánosítson, nem a NŐKET védem ezzel, hanem csak magamat, ha rám az az adott általánosítás nem igaz. Más nő becsületéhez semmi közöm.
2019. ápr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!