Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy ilyen férfiról?

Figyelt kérdés

A nők visszautasítjàk, mondvàn nem akarnak tőle semmit, de ő tovàbb nyomul. Végül, mikor a nők nagy nehezen adnak neki egy esélyt, akkor megfekteti őket és szex utàn mindegyiknek ezt mondja: "majd hívlak". És eltűnik!


Egyszerűen köddé vàlik a hapsi. A nők hiàba hívogatjàk nem veszi fel, letiltja őket FB-ről, stb.


2019. ápr. 19. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Igaza van!
2019. ápr. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bilibe lóg a kezed. Ha úgy kell kikönyörögnöd egy "esélyt", nem fogsz te megfektetni senkit.
2019. ápr. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezt gondolnám: "Hjaj, ha tudtam volna, hogy szex után végre békén hagy, első alkalommal lefekszem vele!"


Viccen kívül: Semmit. Ha immel-ammal adtam csak neki esélyt, érzelmileg nem fogott meg, tehát tovább lépek.

2019. ápr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sms: kellene 30 rongy aburtuszra ... Vagy gyerektartas fizetsz 25 evig valaszthatsz!"

:-D

2019. ápr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3


Szép is lenne, ha a nők ezt ilyen egyszerüen vennék.

2019. ápr. 19. 15:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Könnyen a tiszta játszmákat lehet venni. A szex utáni se szó, se beszéd eltűnès nem az, érthető, ha más meg zokon veszi. Ha nem esik jól a "hiszti", ne csapj be másokat. Ez nem bonyolult.
2019. ápr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok eddig 2x játszottam el ezt

:)

édes volt ahogy remegő kézzel adta a lóvét és nézet h biztos elmész majd? mert h ö nem akar gyereket!

2019. ápr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"3-as vagyok eddig 2x játszottam el ezt." csak? Pedig egész jól megélhetnél belőle. :p

32/f

2019. ápr. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tevedsz

Nem kellet a penze

Az kellet h ugyan azt erezze amit en

Vagyis h pofara lett ejtve

2019. ápr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!