Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Mi a véleményetek egy ilyen férfiról?

A nők visszautasítjàk, mondvàn nem akarnak tőle semmit, de ő tovàbb nyomul. Végül, mikor a nők nagy nehezen adnak neki egy esélyt, akkor megfekteti őket és szex utàn mindegyiknek ezt mondja: "majd hívlak". És eltűnik!

Egyszerűen köddé vàlik a hapsi. A nők hiàba hívogatjàk nem veszi fel, letiltja őket FB-ről, stb.

ápr. 19. 14:51  Privát üzenet  

A válaszok
Igaza van!

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont ápr. 19. 14:59 Privát üzenet
Bilibe lóg a kezed. Ha úgy kell kikönyörögnöd egy "esélyt", nem fogsz te megfektetni senkit.

A válasz 63%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont ápr. 19. 15:00 Privát üzenet

Ezt gondolnám: "Hjaj, ha tudtam volna, hogy szex után végre békén hagy, első alkalommal lefekszem vele!"

Viccen kívül: Semmit. Ha immel-ammal adtam csak neki esélyt, érzelmileg nem fogott meg, tehát tovább lépek.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont ápr. 19. 15:07 Privát üzenet

Sms: kellene 30 rongy aburtuszra ... Vagy gyerektartas fizetsz 25 evig valaszthatsz!"

:-D

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont ápr. 19. 15:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szép is lenne, ha a nők ezt ilyen egyszerüen vennék.

# 5/9Időpont ápr. 19. 15:49 Privát üzenet
Könnyen a tiszta játszmákat lehet venni. A szex utáni se szó, se beszéd eltűnès nem az, érthető, ha más meg zokon veszi. Ha nem esik jól a "hiszti", ne csapj be másokat. Ez nem bonyolult.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont ápr. 19. 16:21 Privát üzenet

3-as vagyok eddig 2x játszottam el ezt

:)

édes volt ahogy remegő kézzel adta a lóvét és nézet h biztos elmész majd? mert h ö nem akar gyereket!

# 7/9Időpont ápr. 19. 19:30 Privát üzenet

"3-as vagyok eddig 2x játszottam el ezt." csak? Pedig egész jól megélhetnél belőle. :p

32/f

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont ápr. 20. 01:47 Privát üzenet

Tevedsz

Nem kellet a penze

Az kellet h ugyan azt erezze amit en

Vagyis h pofara lett ejtve

# 9/9Időpont ápr. 20. 19:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit gondolnátok egy olyan férfiról, aki évekig csak távolról nézne titeket?
Mit gondoltok arról a férfiról aki, hogy megtartása a barátnőjét vagy orbitális bőgésbe tőr ki vagy felcsinálja?
Mit gondolsz az ilyen férfiról?
Ti mit gondoltok az olyan férfiról, aki szerint minden nő egy k-rva? Saját sztori, egy kis csavarral a végén.
Miért van az hogy egyszer nagyon kedves megértő figyelmes velem aztán a másik nap meg rideg mintha észre se venne nem is léteznék, aztán pár nap múlva meg megint a régi? Nő...
30 körüli még egyedülálló hölgyek, milyen férfiról "álmodoztok"?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!