Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok szerintetek ez mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm kb 3 éve ismerjük egymást egy baráti társaság kapcsán, együtt bulizunk, közös programok stb, és azt vettem észre hogy mintha vonzódna hozzám pl: gyakran hozzá ér véletlen a keze a kezemhez, szorosan ül le mellém, lába szinte mindig a lábamhoz ér nem húzza el. Félre értettem valamit talán? Ez csak a barátság fogalomba belefér, én gondoltam túl... Nem volt mindig ilyen közvetlen. Ha ketten vagyunk egymás mellett kihúzza magát mintha lenne valami vonzaná felém. Szerintetek mi lehet?

2019. ápr. 26. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az ember az ilyesmit érzi, érzi ha valaki vonzódik hozzá. Vannak férfi barátaim és ha egymáshoz ér a lábunk vagy kezünk (sosem szándékosan) vagy netalántán megöleljük egymást abba semmi félreérthető nincs. Gyakorlatilag lehetetpen felreérteni. Es mindenki tudja ha a lábunk összeér nincs meg az a feszültség. Ezek ilyen ösztönös dolgok szerintem. Erzi az ember ha valami "más".

Es ha neked van ilyen sejtésed érdemes odafigyelni más dolgokra is.

2019. ápr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te is lány vagy? Hát franc tudja. Lehet biszex. De neked kell tudnod. Smárold le őt, ha érdekel!
2019. ápr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma délutan velem jött autóval, elmentem erte, tele volt a kezem. Mondom neki vedd ki a kocsikulcsoz a zsebemből. Azt modta ha most benyulnék a zsebedbe tuti itthon maradnánk, nem megyünk akkor sehova. És tudjuk mindketten hogy nem lehet semmi köztünk. Na? Hmmm
2019. ápr. 26. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!