Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen jelekből lehet tudni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelekből lehet tudni, hogy egy férfi igazán szerelmes?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 26. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Szemez vele, keresi a társaságot
2019. ápr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon nehéz megmondani, főleg a kezdeti szakaszban, amikor még csak ismerkedtek. Talán úgy lehetne a legjobban megfogalmazni, hogy boldognak akarja látni, sok mindent hajlandó lenne megtenni érte. De nem erőlteti, ha a lány nem akarja. Képes félretenni a büszkeségét, akár hülyét is csinál magából, és akármilyen magabiztos is alapjáraton a lány közelében könnyen szeretelenné válhat az izgalomtól és akár hülyeségeket is beszélhet, amit később megbán. De ahány ember, annyi féle.


De van egy jó mondás:


"Szerelem

Ha egyik a másikat

Repülni hagyja

De ha zuhan

Fél szárnyát kölcsön adja."

2019. ápr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Én mindig amagbiztos vagyok mindig tudom mit kell csinálni a nők társaságában de ha szerelmes vagyok hülyeségeket beszélek soha nem tudom mit tegyek alig merek hozzá érni keresem a társaságát és alig kapok levegőt a közelébe. Ezért nem kellek egy nőnek se akibe beleszeretek akit nem szeretek azt megkapom 25f
2019. ápr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
hogy totál hülye
2019. ápr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Ha hónapok óta lesi, mivel járhat a kedvedben, kitart melletted, csillogó szemmel néz rád, az egy jó jel.
2019. ápr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17%

Azt mondja, hogy szerelmes.

Tény, hogy aki szerelmes, az hülyeségeket beszél/csinál, zavarba jön, ez nyilván az elejére jellemző, de még ez sem feltétlen szerelem. Tőlem vörösödött el már férfi a lába ujja hegyétől a feje búbjáig, mégse volt szerelmes és visszahallottam, hogy azt mondta, hogy nem tud most szerelmes lenni.

Szerintem szerelmet nagyon kevesen hazudnak, inkább kerülik a témát.

A gyakoribb az, hogy megmondják, hogy ez részükről nem szerelem, a nő pedig nem hiszi el.

2019. ápr. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%
Nem írsz ki ilyen kérdést.
2019. ápr. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2-es okfejtése gyakorlatilag hibátlan.
2019. máj. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!