Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen az élet ha az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az élet ha az ember párja egy 10-12 évvel idősebb nő?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy komolyabb kapcsolatban, ahol az együttélést is fontolóra veszik vagy már együtt is élnek? Mire lehet számítani?Esetleg tapasztalatok?

28/F



2019. ápr. 27. 07:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, hasonló szitu alakul, de még magasabb is 20 centivel a nő
2019. ápr. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Léteznek ilyen felállások, én is ismerek ilyeneket, már van gyerekük is. Úgy tudom a nő egy 10-essel idősebb a pasitól. Pár év plusz a hölgy javára még belefér, csak szerintem az a nem mindegy, hol tartanak a felek.


Mert, mondjuk, ha egy harmincas nő gyereket akar, de mo van egy huszonéves pasija, akinek inkább azon jár az esze, hol fog legközelebb bulizni vagy kocsmában piálni haverokkal, akkor nem szerencsés szerintem a nőnek jóval fiatalabb pasival együttélni. Férfi meg ha olyan, egy idő után papucsnak érzi magát, mintha gyerek lenne a kapcsolatban. Nekem így tuti nem kéne.


28/N

2019. ápr. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 8 év a korkülönbség. Semmivel nem másabb együtt élni, minden működik, mindenki elfogadta, család, barátok. Nem látszik rajtunk. Igazábòl személyiségfüggő kivel milyen élni, milyen lesz a kapcsolatotok. Ha közösek a célok a jövőt illetően akkor nagy gond nem lehet. Gyerek stb...
2019. ápr. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk is 10 év a korkülönbség, én vagyok a fiatalabb.

Minden nagyon jól működik, nincsenek generációs szakadékok.

39/F

2019. ápr. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Exem 14 évvel idősebb nálam, 2 évig voltunk együtt. De amúgy is mindig idősebb nőim voltak. A válasz: erre nincs válasz. Az adott nőtől függ, a kora semmit nem jelent a kérdésben. Épp úgy kérdezhetted volna fiatalabb lányokkal kapcsolatban, a válaszon nem változtatna.
2019. ápr. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt 14 év a feleségem javára.

Pont ugyan olyan, mint azonoskorúval, nem ettől függ a dolog.

2019. ápr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!