Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon szerelmes vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Tudom,már eléggé elcsépelt kérdés.O,o De az én életemben talán most először fordul elő komolyabban.A lényeg: én mindig úgy voltam vele,ha szeretek valakit,azt birtokolni fogom.Nem tudtam másképp képzelni a dolgot.Éreztem már úgy 2x életemben,hogy szerelmes vagyok (23/Nő vagyok),de visszatekintve csak valamilyen beteges ragaszkodás volt inkább.5 hónapja megismertem egy nőt,nálam 10 évvel idősebb.És valahogy vele minden más mint amit eddig hittem.A helyzet arra kényszerít (most nem részletezem),hogy őt úgy tudjam szeretni,hogy közben elengedem,és szabad.Minden téren pozitív hatással van az életemre.Mióta megismertem,egyre jobb emberré válok,és ez kölcsönös.Úgy érzem testileg is vonzódom hozzá,ami persze megijeszt,de ha a közelében vagyok nagyon vibrál a levegő.Vele érzem először,hogy kölcsönös,amiket érzek.A bizalom pedig szintén megkérdőjelezhetetlen.Ez a szerelem felé közeledik,vagy inkább egy erős barátság kezdete szerintetek?!

2019. máj. 5. 22:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Nőnek iránti testi vonzalma?

Hát...

Mindenesetre azt érdemes figyelembe venni mindenféle párkapcsolatnál,

hogy a szerelem nem "birtoklás". A birtoklási vágy megöli a szerelmet.

A szerelmi kapcsolatnak kölcsönösnek és egyenrangúnak

kell lennie. Ha birtokolni akarja a másikat,

akkor ő ki akar törni. Senki sem akar alárendelt,

korlátozott életet élni. Kivéve persze, ha pszichés beteg.

2019. máj. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!