Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az alábbi helyzetről? Többi lent!

Figyelt kérdés

Adott egy srác, akivel tavaly jó kapcsolatba kerültünk, de az ő időhiánya miatt megszakadt a beszélgetés. Az év elején megtaláltuk újra egymást, az érzelmek elmélyedtek és mindketten szeretjük egymást. Viszont újra kevés az ideje rám, pedig nem lakunk egymástól 10 percre. A hétvégén a munkája miatt pihen, ezért csak péntek este találkoztunk 2 órára. Most én a munkám miatt júniusig nem tudok vele péntekenként találkozni, de a srác másik nap meg "nem ér rá" (a múltkor a haverjával ment autókázni). Erre a válasza az volt, hogy ennek így semmi értelme, ezért hagyjuk.

Én szeretem, ne kérdezzétek miért, ő pedig meg akarja a dolgokat beszélni. Szerintetek jó ötlet lenne ezt az egészet megbeszélni, hogy le tudjam zárni? Írjak neki választ?



2019. máj. 6. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer már megszakadt köztetek a kapcsolat, most meg jelezte, hogy ő így nem akarja. Szóval, az érzelmek csak nálad mélyedtek el... Egy péntek esti unaloműző lehettél neki, ha máskor sose volt alkalmas. Ha 10 percre laktok egymástól, az semmi és ugye, mindenkinek arra van ideje, amire akarja, hogy legyen.
2019. máj. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engedd el, ne légy buta..
2019. máj. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te voltál egy héten egyszer pár órára az ő kis időtöltése. Ha neked ez kevés, akkor keress normális kapcsolatot.
2019. máj. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!