Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Felkeressem őt lányként ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felkeressem őt lányként ennek ellenére?

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot, akiről kiderült, hogy külföldön él. A szakításom óta ő az első egy év alatt, aki bármilyen érzést is ki tudott váltani belőlem és megfogott. Abban maradtunk, hogy nem beszélünk többet, mert nem tervez már hazajönni.. elég nehezen döntöttünk és úgy láttam rajta, hogy szívesen folytatná, én is erre hajlottam, de emellett mondtam, hogy nem látom sok értelmét, főleg hosszú távon. Erre válaszolva ő is inkább a befejezést szorgalmazta és hozzá tette, hogy a végén még honvágya lenne, ha folytatnánk és hogy évek óta most először bánja, hogy kint él. Ez pár napja volt és azóta nem beszéltünk, de ha lehet ilyet mondani ennyi ismeretség után, én hiányolom őt.. nem akarok ebből szívtörést meg távkapcsolatot, de érdekel nagyon és vonz. Egyébként nyáron fog hazajönni egy kis időre. Érdemes ráírnom vagy megkeresnem, illetve nagyon gáz lenne, ha így tennék? Meg mégis mit mondanék neki?

2019. máj. 6. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Most az a helyzet, hogy nélküle kell élned. Ha írsz neki, szerintem legrosszabb esetben ugyan úgy, mint most, továbbra is nélküle kellene élned.

Úgyhogy én biztos őszintén elmondanám, hogy hiányzik nekem, mert úgy érzem nem veszíthetek semmit azzal, ha leírom ezt neki

2019. máj. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmondod őszintén, hogy mit érzel, és majd megbeszélitek
2019. máj. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 -remete- ***** válasza:
Nem zártátok le. De közben el kell egymást engedni. Találkozz vele és beszéljétek át.
2019. máj. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Miért, fiúként is fel tudod keresni?
2019. máj. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Utolso istenem de nagy volt, rengeteget nevettem 😀😀😀😀

Amugy szerintem beszeljetek meg, mit szeretne, es van e ra esely, hogy egyaltalan kapcsolatban legyetek. Eloszor meg kene ismerni a másikat. Ha mukodik akkor pedig kitalalni ki az aki feladja a jelenlegi lakhelyet. Ennyi. Ha egyikotok sem hajlik akkor pedig kar beszelni barmirol is.

2019. máj. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy még abban sem vagyok biztos, hogy ő az, láttam róla képet meg minden, de nagyon gyakori neve van és Fb-n nem találom. Skypeon beszéltünk amúgy és mióta megtargyaltuk, hogy “vége”, nem is volt elérhető szóval hiába írnék, kétlem hogy észrevenné/látná, ha ki van jelentkezve, mert mondta is hogy nem használja amúgy. Egyébként nem hiszem hogy fake mert ő Facebookon akarta a kapcsolatot tartani, én nem akartam eleinte ott. :D
2019. máj. 8. 14:40
 7/8 anonim ***** válasza:
rairsz, megkérdezed hogy ő-e
2019. máj. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos,de lehet ,hogy van kint barátnője. Ezzel is számolnod kell. Sok kűlföldön dolgozó házas embernek is akinek a párja itthon van kinti kapcsolata.
2019. máj. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!