Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ex haverjával összejönni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex haverjával összejönni?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok erről?

Az exel a kapcsolat 13 nap volt, nem feküdtünk le és ő dobott mert nem akar komoly kapcsolatot, szinte 0 volt az egész

A haverjával kölcsönösen szimpatizáltunk már előtte is

Ez milyen lenne?



2019. máj. 7. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel semmi baj nincs, az exed szerintem teljesen rendben lesz ezzel, mert nem voltak érzelmek.
2019. máj. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ezzel gond lenne. Voltam hasonló helyzetben, odaálltunk az ex elé, és elmondtuk, hogy randiznánk, de nem akarunk feszültséget kelteni, így jó lenne tudni, hogy zavarná-e. Mondta, hogy nem, kb "áldását adta" a dologra és kész.
2019. máj. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

"A haverjával kölcsönösen szimpatizáltunk már előtte is"


nem vagy te egy túlságosan erős gerincoszlop, ugye?

2019. máj. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

"A haverjával kölcsönösen szimpatizáltunk már előtte is"


Vannak azok a lányok akiket baráti társaságok kézről kézre adnak (és még finom voltam), vannak azok a társadalmi rétegek, ahol ez oké, sőt akár menő is lehet (pl. bandák)

2019. máj. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, ez nem így van az elején a haverját ráztam le miatta...
2019. máj. 7. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!