Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon bejövök a kolléámnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon bejövök a kolléámnak?

Figyelt kérdés
Van egy kollégám aki eleinte teljesen közömbös volt számomra mostanában viszont, mindig mondja, hogy dolgozzak azon a munkaterületen ahol ő, hülyéskedünk, poénkodunk egymással és már hiányolja ha nem vagyok a közelében mert akkor nem tud kivel röhögcsélni... Egyik nap ahogy jött velem szembe széles mosoly volt az arcán egy kicsi zavarban voltam, de vissza mosolyogtam rá, ő nem cigizik de mostanában oda is kijön velem. A bökkenő csak annyi, hogy ő házas... De másoktól tudom hogy az nem valami jó neki... Erről sosem beszél, inkább az érdekli velem mi van vagy pedig arról mesél hogy mit csinált aznap

2019. máj. 7. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"A bökkenő csak annyi, hogy ő házas... De másoktól tudom hogy az nem valami jó neki..."


Ezt a megcsalás kategóriába kellett volna kiírnod.


Pillanatig ne gondold, hogy nyílt lapokkal játszik és ne csak megfektetni akarna.

2019. máj. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bejönne neki, ami a lábad között van.
2019. máj. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!