Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit gondoltok róla?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Petrick2004 kérdése:

Ti mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Szerintetek ha tényleg szeretik egymást akkor mért olyan fontos a kor különbség?

Szerintetek egy pár között 7 év az nagyon sok különbség?



2019. máj. 8. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Attól függ hány évesek vagytok.18 felett nem gáz,de ha a lány 14,fiú 21..úgy kicsit gáz.
2019. máj. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor baj, ha az egyik még gyerek. Felnőtteknél nem sok a 40 év különbség sem, ha a fiatalabb legalább 20 körül van már, de inkább több.
2019. máj. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Ha mindenki 16+ akkor nincs vele baj... anno 16-22 évesen jöttünk össze, 6.5 évig voltunk együtt... és 6.5 év volt a korkülönbség is pontosan.
2019. máj. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Semmit nem jelent, ha megvan az összhang.
2019. máj. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%

Mert a szerelem önmagában nem ér semmit, nem tudja megoldani a párkapcsolati problémákat. De annyira személyfüggő, hogy sok-e a 7 év.

Teszem azt egy 18 éves kislány aki még nem nagyon dolgozott, csinálgatja a sulit nem biztos, hogy meg fogja azt érteni, hogy a 25 éves párjának már munkája van és sok egyéb elfoglaltsága, nem tudja minden idejét vele tölteni.

Vagy egy 30 éves nőnek már teljesen természetes, hogy hogyan kell egy háztartást vezetni, milyen a felnőtt élet stb. Míg a 23 éves párjának lehet, hogy fogalma nincsen róla, és irreális elképzelései vannak. És ezek komoly problémákat tudnak szülni.

Nem is a korkülönbség számít, hanem az érettség. Volt olyan párom, akit bármennyire is szerettem de nem működött, mert nagyon gyerek volt még a problémák megoldásához (pedig 3 évvel idősebb volt nálam).

De van ahol abszolút nem érzik meg, köztünk a férjemmel 11 év van. Jó a szerelem és nagyon fontos egy kapcsolatban, de az is fontos, hogy azonos érettségi szinten legyenek és hasonló legyen a mentalitásuk. Ezt pedig befolyásolja az életkor.

2019. máj. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igazából nem leélni szeretném vele az életem és mind a ketten szeretjük egymást és tudom az emberek 98% elitél de én 15 vagyok ő meg 22

És mindenben megértjü egymást

2019. máj. 8. 23:22
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

Hát igen. Te még gyerek vagy. A srác meg béna, hogy a saját koroszályában nem tud ismerkedni, csak kicsikkel...


Ilyenkor nem a 15 évest ítéljük el, nyugi. Hanem a balfac liliomtoprót

2019. máj. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kitörölted a kommentet majd átírtad a kérdést! Te gyerek vagy, biztos nem fog működni! Nem lennék olyannal aki még írni sem tud!
2019. máj. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És a fiú kezdeményezett? Mondta, hogy járhatnátok?
2019. máj. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem felnőtt korban nem feltétlenül probléma, ha azonos érettségi szinten és életszakaszban vannak. Nekem általában jóval idősebb (+10-15 év) férfiakkal volt kapcsolatom, de fontos, hogy felnőtt koromban, bőven 20 év felett.A férjem 8 évvel idősebb nálam, a megismerkedésünkkor én 26 éves voltam, ő 34. Ebben az életkorban szerintem semmit nem számít. Nálatok a problémát nem a 7 év korkülönbségben látom, hanem a te életkorodban. Nagyon fiatal vagy, szinte még gyerek, tapasztalatlan az életben, az emberi kapcsolatrendszerekben, önmagadról is sokat fogsz még tanulni, változni. Ha nem is tervezel hosszú távra, szerintem kockázatos egy ilyen kapcsolat, az érzelmi érettség hiánya miatt. Korodbeliekkel is lehet persze negatív tapasztalatod, sőt valószínűleg lesz is, mert szinte elkerülhetetlen. Én még is azt mondom, ilyen fiatalon jobb a saját korosztályoddal tapasztalatokat szerezni, nagyobb eséllyel szolgálja a személyiség fejlődésedet. Számomra kérdéseket vet fel, hogy egy 22 éves, felnőtt embernek hogy jut eszébe párkapcsolatra gondolni egy középiskolás gyerekkel.
2019. máj. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!