Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Manapsag mar nem gyakori,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapsag mar nem gyakori, hogy hoszabb baratsagbol/ismeretsegbol lesz kapcsolat/szerelem?

Figyelt kérdés

Azt veszem eszre, hogy manapsag mar inkabb csak random emberekkel lefelnek az emberek, aztan ha valaki meg is keresne komoly kapcsolatot, akkor is inkabb valami idegent valasztanam, mint valaki olyat, akit mar evek ota ismer a kormyezetebol es szimpatikus.


Ferfiaknreszerol is ezt veszem eszre, hogyha van egy nehezen megkaphato lany, akkor inkabb nem erolkodnek, hanem a konnyebb utat valasztjak. Nem latom, hogy a hosszutavu boldogsagot keresnek az emberek, inkabb csak a pillanatnyi oromoket hajszoljak.


To hogy latjatok?


2019. máj. 10. 06:18
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Ellenkező neművel ÁLTALÁBAN akkor alakul ki barátság, ha nincs szexuális vonzalom.

A nélkül pedig fölösleges kapcsolatot kialakítani.


Ha az elejétől van vonzalom, akkor pedig nincs értelme csak barátkozni.

2019. máj. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Nőknél elterjedt a "házinyűlra nem lövünk" marhaság, a férfiak meg nem szeretnék elrontani a baráti összejöveteleket azzal, hogy ott van az a lány is, aki valószínűleg majd elutasítja, dobja őket (mert a férfiak próbálkozásai általában így végződnek).


A második is igaz, mivel divat lett a nőknél a férfiak talonban tartása, felhőztetése, vagy szivességek kérése, aztán bociszemekkel "jaa hát te nem csak barátkozni akartál"?

És hát nincs értelme zsákbamacskába sok időt fektetni.

2019. máj. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Nem is tudom, de régen is így volt. Baráti, társasági körből dugásra jó volt. Azért, minden barátom és én is távolabbi nőt vettünk feleségül.
2019. máj. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%

“Ferfiaknreszerol is ezt veszem eszre, hogyha van egy nehezen megkaphato lany, akkor inkabb nem erolkodnek”



Mit jelent, hogy nem erőlködnek? Az utolsó párommal 8 hónap ismeretség után feküdtem le. De az első perctől nyitott volt az ismerkedésre, randiztunk, egyértelmű volt, hogy érdeklem, hogy engem akar. Ő legalább annyiszor hívott engem randira, keresett, mint én őt.



Egy csomó csajnál viszont tényleg “erőlködni” kell. Olyan jő pedig nem érdekel valóban. Aki játssza a jég királynőt, az elérhetetlent, aki a nehezen megkaphatósagot úgy értelmezi, hogy az 5-6. randi után is csak ül, és várja, hogy én teperjek utána.


És az ilyen nővel sem az a fő gondom, hogy meg kell küzdeni érte, hanem az, hogy az esetek jó részében valójában nem is engem akar, csak elviseli, élvezi, hogy én “küzdök”, teperek. Aztán jön valaki, akire tényleg vágyik, én meg 2-3 hónap küzdés után hirtelen megkapom a legyünk csak barátok szlogent.


Régen rájöttem, hogy ez utóbbi típus csak az időm vesztegetése, pedig nem vagyok az akivel ha nem fekszik le a nő legkésőbb a 3. randin, akkor viszlát, szívesen ismerkedem, udvarolok, türelmes vagyok (sőt, utalok ajtóstul rontani a házba), de nem küzdök.



(Ui: másrészt igen, van nekem is haverom, akivel ha nem fekszel le az elő randin akkor vége. Ő az a férfi, akinél sorban àllnak a nők, és 10-ből mindig van 4-5, aki azzal akar a konkurencia elé kerülni, hogy az első randin már szét is teszi. Nos, róla kb mindenki tudja, hogy nem az az udvarlós fajta, de átlag, nem bevállalós nőként nem az ilyen férfiakra kell fújni, hanem keresni egy átlag férfit).

2019. máj. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Nincsen nehezen megkapható lány. Akivel összeillesz, azzal minden simán jön, és kölcsönös az ismerkedés, ennyi. Akivel szenvedni kell, annál csak a „ló helyetti szamár” lehetnék, és várhatnám, hogy mikor hagy el egy jobbért... ez nem kell.
2019. máj. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalataim alapján azt nehezen tudom elképzelni, hogy hosszabb barátság forduljon át kapcsolatba, viszont arra van számos példa, hogy valaki ismerettségi körből jön össze valakivel, akit régebbről ismer, tehát nem idegennel. Én ellenkezőjét tapasztalom annak, amit írsz. Amúgy nem mindegy, hogy itt te mit értesz “környezete” alatt, sok embernél a közvetlen környezetet a egyetemi csoport/munka -társak jelentik, az lehetséges, hogy sok ember ilyennel nen szívesen jönne össze. Viszont szívesen összejön valakivel, akihez valamilyen formában kötődik közös ismerősök által, mintsem egy idegennel.
2019. máj. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi vagy 2000 mail után költöztünk össze. Ő tudja rólam a legtöbbet.


De valóban nem hiszem, hogy tipikus volna.

2019. máj. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!