Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok, egy 18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, egy 18 éves lány kellene egy 29 éves pasinak?

Figyelt kérdés

Mindig köszönünk egymásnak, de mivel dolgozik és mindig bent van a lakásban, így nem tudunk beszélni.

Ha ráírnék, akkor hogy kezjek neki úgy, hogy kb. nem is ismerem? (Tudom, hogy mit dolgozik, meg úgy pár dolgot tudok róla.. ellentétben vele..) Írnám neki, hogy kijössz-e kutyát sétáltatni (mind a kettőnknek van kutyája) és utána miről beszéljek neki(mert hát csak én hívtam ki)? 😅

Nektek volt már hasonlóban részetek? Leírnátok? Köszönöm!



2019. máj. 10. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
No, ezért kéne, hogy itt is 21 éves kortól legyen a nagykorúság, mint egyes egyéb országokban.
2019. máj. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Hát, egy rövid időre biztosan kellene.


Amúgy szerintem nyugodtan próbálkozz be nála, ha pl a kutyasétáltatós dolog beválik, akkor kezdj el nyugodtan beszélni a kutyáról, hogy mindig látod a folyosón és kedvesnek tűnik, ami jön. Nagy valószínűséggel nem lesz úgysem folytatása, de ha mégis, akkor az természetesen jön majd magától, szóval ez egy jó próba, hogy vajon van-e értelme ebben reménykedned.

2019. máj. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
A tapasztalat az, hogy a nagy korkülönbség miatt csak max szexkapcsolatra kellene egy ilyen idős csávónak egy ilyen fiatal lány.
2019. máj. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Menj akkor kutyát sétáltatni, amikor ő. Egyszer csak oszefutsz vele. Ilyenkor nyugodtan beszelgethetsz a kutyákról kezdetben. A többi majd alakul. Sok sikert! :)
2019. máj. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon aranyos, de lehet csak a látszat. Köszönöm a válaszokat. Ha lesz bennem akkora “erő”, akkor kihívom valahová 😅
2019. máj. 10. 18:51
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
30 vagyok de kellene egy 18 éves, ja. Igaz, nem komoly kapcsolatra...
2019. máj. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Az kemény, már a 18 éves kiscsajok nyomulnak náluk sokkal idősebb srácokra :D. Én nem tudnám az ilyent komolyan venni.
2019. máj. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Komolyat nem tudnék elképzelni, még 23 évessel sem, de próba szerencse.
2019. máj. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántásból, de semmit nem tudnék egy veled egykorú lánykával elképzelni. Még 28 évesen is a nálam idősebb korosztály vonz, nem véletlenül. Biztos aranyos vagy, de szerintem a legtöbb velem egykorú is inkább a saját korosztályát, vagy max pár évvel fiatalabbakat keres. Nem vagytok egy életszakaszban, jó eséllyel még tanulsz, stb. Átgondolnám a helyedben. És sokan kihasználnának sajnos.
2019. máj. 11. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!