Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párok, mennyire gyakori, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok, mennyire gyakori, hogy kitaláljátok egymás gondolatait?

Figyelt kérdés

Vagyis, pontosabban ráéreztek, vagy hogy is fogalmazzak.


Ma a férjemmel ültünk a szobában, gondoltam hogy hozok egy almát a konyhából. A férjem gépezik, nem is figyelt rám. Még fel sem keltem a székről, mikor megszólal "Almát azt hozhatsz nekem is. Köszi".

El nem tudom képzelni, hogy csinálta.


Velem is volt már hasonló, hogy félszavakból értem, mit szeretne, vagy épp kitaláltam, de azért ennyire pontosan még nem.


Veletek milyen gyakran van hasonló?


2019. máj. 11. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Nem, de azt ugye tudod, hogy nincs gondolatolvasás..?
2019. máj. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már órákkal ezelőtt vacsoráztam, csak akkor jutott eszembe az alma, amikor eldöntöttem, hogy kimegyek érte, nem is beszéltünk róla. Meg úgy egy órája semmiről, elmerülten játszik/filmezek.
2019. máj. 11. 22:32
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, ráérzés, vagy hasonló, de azt hittem, ez átjött a leírásból.
2019. máj. 11. 22:33
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Lehet halkan kimondtad mit fogsz csinálni, vagy a másik lehetőség, hogy ismeri a szokásaidat és onnan tudta, mi következik. :) Vagy tényleg van egyfajta lelki, spirituális kapcsolat köztetek. Ami irigylésre méltó lenne. Megvan a lelki társad. :)
2019. máj. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Velünk rengetegszer van ilyen. Van hogy több ezer km valaszt el minket, es ugyis ugyanabban a masodpercben ugyanazt irjuk le a masiknak a semmibol pl. (Es valami konkret dolgot, tehat nem egy hogy vagy :D). Vagy volt, hogy egy reggel gondoltam x dologra, hogy milyen jo lenne, ha meglepne azzal, es majd mondani fogom neki (teljesen jelentektelen aprosagrol volt szo, ami azelott soha nem jott fel koztunk), hogy egyszer majd lepjen meg vele, es aznap este teljesen spontan hazaallitott azzal a dologgal, mondvan valamiert eszebe jutott ma de este ahogy jott hazafele (es ez igy egy olyan specifikus dolog volt pl. tehat nem egy darab csokirol van szo). Vannak ilyenek szerintem :))
2019. máj. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is gyakran van ilyen. Ma pl a férjem elment boltba sóért és már ballagott haza amikor mondom basszus sajtot is hozhatott volna de elfelejtettem mondani neki, mindegy mostmár (nem említettem előtte sem így nem tudhatta). Hazajött: sóval és sajttal. Szinte minden napra jut egy ilyen. :D
2019. máj. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!