Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem akar velem együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem együtt fürdeni a párom miért mondja azt hogy szégyenlős amikor a kapcsolatunk elején még együtt fürödtünk és hogyan érjem el azt hogy újra együtt fürödjünk? 22/F bővebben lent!

Figyelt kérdés
16 éves a barátnőm. Lassan 5 hónapja vagyunk együtt. A kapcsolatunk elején az első 3 hónapban még együtt fürödtünk mindig. De azóta valahogy sose akar velem együtt fürdeni. Akárhányszor megkérdezem mindig csak annyit mond rá hogy nem akar. Nem fürdünk együtt. Nem fog velem együtt fürdeni. És hogyha megkérdezem hogy miért akkor azt mondja hogy azért mert szégyenlős. :/ Amúgy is rengetegszer takargatja magát előttem már mostanában. Régebben soha sem csinálta ezt. Mitől lehet ez nála? Akárhányszor kérdezem nem mondja el. Hogyan érhetném el hogy újra együtt fürödjünk?

2019. máj. 12. 09:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Valami seb, amit takargat. Vagy leborotválta (vagy épp nem), és amiatt.
2019. máj. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%
Talán mert nem tudta feldolgozni, hogy egy 16 éves gyereket egy felnőtt férfi kezelget
2019. máj. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
1-es ez nem igaz. Meztelenül fekszünk együtt meg minden. Nagyon jól ismerem az egész testét nincs sebe. Meg azt nem is takargatná előlem.
2019. máj. 12. 09:55
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

Nem lehet,hogy ezelőtt is csak a Te kedvedért vállalta be az együtt fürdést,csak nem akarta a kapcsolat elején már szóvá tenni,mert nem akart emiatt elveszíteni?Most pedig,hogy már együtt vagytok egy ideje be meri vállalni,amit nem szeretne,mert azt gondolja megszeretted annyira hogy emiatt nem fogod elhagyni?Amit valaki nem akar,azt nem erőlteti a mâsikra.


Azért takargarja magát,mert egyfolytában bâmulod, a viselkedésedből,megnyilvánulásod szexualitás terén zavaróan hat rá,ezért elkezdett szégyenlősködni.

Szerintem neked kéne átgondolni jó pár dolgot.

2019. máj. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Ha valaki hirtelenjében nem akar valamit,amit eddig szerinted igen,és takargatja is magát,szégyenlőssé válik,akkor valamilyen rossz hatás,vagy attrocitás érte.Tehetett rá valaki megjegyzésket is,de valószínűbb,hogy irányodból érkeznek felé olyan megnyilvánulások,amik erősitik benne a gátlásosságot.De meg is kérdezheted tőle,hogy miért lett szégyenlős.Viszont ahogyan a kérdést feltetted-vagyis hogyan tudnád elérni azt,amit nem akar-inkább arra gondolnék,hogy Te vagy a ludas.(4)
2019. máj. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Bepukkantottál a kádba legutóbb? :D
2019. máj. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
23%

Idővel a hév és a szerelem elkezd apadni.

Vagy valaki, akár te, megjegyzést tettél rá és emiatt ilyenné vált, vagy csak egyszerűen idővel kiveszett belőle ez az érzés, már a kapcsolatnak nincs erre szüksége ő szerinte, na meg feloldódott benne az ellenkezési kedv, most már mondhatja.

A nők ilyenek, törődj bele, nemsokára megint kitalál valamit.

2019. máj. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy simán egyedül szeretne fürdeni úgy, hogy nincs ott vele senki?

Kérdezd meg.

Ha jól olvastam mindig együtt fürdödtetek, lehet ebből lett elege.

Őszintén mondom én nekem is sok lenne ennyi. Néha napján oké, de nem mindig.

Lehet úgy érzi nem tudja nyugodtan kezelni a "női" dolgokat mert ott vagy vele . Ez alatt értem, hogy például (ha használ) tisztasági betétet nyugodtan kicserélni más szeme láttára, borotválkozni akárhol, vagy csak venni egy finom fürdőbombát/sót és élvezni. Akár az arc tisztítás zavarja, hogy nem lehet egyedül...

Mert én is ilyen vagyok, ne lásson senki mikor nap végén kicserélem a kicserélni valót, borotválkozom, az arcmosásról nem is beszélve (eléggé érdekes mikor felveszem, mert fekete speciel, hát mit ne mondjak, elég vicces látvány tud lenni. Ha meg nem használom, akkor meg tiszta "rügy" leszek, az az pattanásos)

Szerintem indulj ki ezekből, lehet ez feszélyezi. Persze millió más kis napi rutinja van egy lánynak, lehet e miatt ideges, mert nem akarja, hogy más is lássa olyankor.

2019. máj. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%

Nekem is ma reggel szól a férjem, hogy együtt fürdés.

NEM! Pedig 10év alatt megtanulhatta volna, hogy nálam a fürdés egyedül történik, nem kell segíteni hátat mosni, és nem lesz hancur sem közben.


Ám miért nem beszéled meg vele? Oka van, ha takargatja magát, és egyik napról a másikra nem enged olyat amit eddig.

Kérdezd meg tőle.

2019. máj. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
12%

Lapát.

Eleinte belement, most már csak szórakozik veled, a 0-hoz közelítő libidója miatt.

Utálom, amikor egy nő mondja meg mi legyen, akkor húzzon a halál fzára, szórakozzon mással.

Vannak sokkal aktívabb, szinte szexőrült nők, keress olyat, 1x élsz.

Az ilyen fridzsidereket, vagy időközben leszbikussá vált nyomikat meg le kell koptatni a francba.

2019. máj. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!