Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a bajban is segít tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a bajban is segít tényleg szerethet?

Figyelt kérdés

Van egy férfi aki elmondta hogy szeret, kórházba kerültem és nem gondoltam volna de mindenben segít, bármit kérek megteszi nekem mert nem számíthatók másra.Kezdek bele szeretni, de nem tudom jó ötlet lenne hogy együtt legyünk mert már annyit csalódtam a férfiakban :(

Honnan ismerhetlek tudható hogy valójában szeret vagy csak meg akar kapni?


2019. máj. 14. 06:03
 1/10 A kérdező kommentje:
Honnan tudható hogy valójában szeret vagy csak meg akar kapni? Javítva, és bocsi
2019. máj. 14. 06:05
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Te nem szereted. Oké hogy most hálás vagy neki, de attól még nem vagy belé szerelmes.
2019. máj. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez nem hála amit érzek.Pár hete tényleg hálás voltam de ez már több.Csak félek nyitni felé mert eddig 3-ból 3 kapcsolatom ment tönkre és úgy gondolom hogy nem miattam.Ő tényleg kedves,figyelmes,érdekli amit mondok neki, ha nem ért egy témához utána néz.
2019. máj. 14. 06:23
 4/10 anonim ***** válasza:
6%

Valószínűleg ő igazat mondott,hiszen ha segít mindenben a tetteivel igazolja is ezeket.


De te biztos hogy szereted? Nem cxsk a ki szolgáltatott helyzeted teveszt meg?

2019. máj. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Inkább úgy fogalmaznék hogy kezdek bele szeretni, jól esik ha puszit ad, alig várom hogy jöjjön hozzám mert látni akarom,tudni mivan vele.
2019. máj. 14. 06:25
 6/10 A kérdező kommentje:
Rossz helyzetben voltam mikor megismert, akkor szakítottunk a pasimmal + minden rossz dolog össze jött.Majd jött a kórház, itt van időm átgondolni a dolgokat, csak sajnos nem minden olyan egyszerű mint látszik.Sokszor tudom mit kellene tennem de félek meglépni
2019. máj. 14. 06:30
 7/10 anonim ***** válasza:
21%

Szia. Igen tényleg szerethet.

De.. Engedd el a múltadat. Ugyanebben a szituációban vagyok én is. Nagyon sokat köszönhetek egy férfinak, visszahozott az életbe, a sok csalódás után az első volt aki tényleg figyelt, figyel a mai napig rám. Mi összejöttünk de én bizonytalan voltam így nem tartott sokáig. Tényleg csak akkor menjél bele, ha szereted, és nem csak az esik jól hogy foglalkozik veled, mert hidd el ez hamar ki fog derülni. Engem is bánt hogy megbántottam egy csodálatos embert, mondjuk nálunk sincs még minden veszve. Csak előtte magamat kell helyretennem.

2019. máj. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem szereted. A nők azokba szerelmesek, akik ütik-vágják, és csalják őket. Ezt a srácot csak kihasználod.
2019. máj. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20%

#8 ezt a baromságot honnan vetted? Engem egyik párom sem ütött-vágott mégis szerettük egymást. Több éves kapcsolatokról beszélek. Neked nem volt még nőd azért beszélsz így


N

2019. máj. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem ismerjük az embert, így nem tudjuk. Az elég beteg lenne, ha a helyzetedet kihasználva akarna behálózni, de hülyék mindig voltak. De szerintem se keverd már most a szerelemmel. Ha ennyit csalódtál, örülsz, hogy most valaki figyel rád ebben a helyzetben. Milyen idősek vagytok?
2019. máj. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!