Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párhuzamosan találkozgatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párhuzamosan találkozgatok két emberrel. Nem tudok dönteni közöttük, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ugyanabban az időszakban ismertem meg őket. Az egyikük tipikus biztonságot nyújtó típus, akire számíthatok és mindent megtesz, hogy a kedvemben járjon, minden tökéletes lehetne vele, viszont nem érzem a kémiát, nem tudnék lefeküdni vele, a másikuk pedig a szenvedélyt képviseli, o az, akivel meg lehet beszelni az élet legmélyebb kérdéseit és kozben hatalmasakat szexelni, kötődik, de mégsem érzem, hogy egy kapcsolat működhetne vele. Járt már valaki hasonló cipőben? Tudom, hagynom kellene mindkettőt, mert szemetseg, amit csinálok, de szeretek velük lenni..

2019. máj. 15. 12:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%

Két szék, meg pad meg ilyenek.


A másodikkal ezek szerint már lefeküdtél, szóval maradj annál. Szexelj vele, amíg jólesik, aztán úgyis dobni fog.

2019. máj. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
63%

Melyikkel vinnéd a gyereked, éjszaka kórházba?


A.: Megbízható, jól vezethető, de hétköznapi kocsi.

B.: Megbízhatatlan, nehezen vezethető sportkocsi.

2019. máj. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes kivülállóként megmondanunk, hogy konkrétan melyiket válaszd. Amit tanácsolni tudok: gondold át, még jobb, ha leírod, hogy mire van szükséged. Mire van szükséged MOST, mik a rövid és hosszútávú céljaid. Rövidtávú, élvezetes kapcsolat, amelyben kiélheted magadat, vagy hétköznapibb, lassú mederben folyó, ám szilárd alapokon álló párkapcsolat? Nem előnyösíteni akarom egyiket se, ezek a kérdések is csak példák, neked kell mérlegelned.
2019. máj. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha az elsőnél nem érzed a kémiát meg nem tudnál vele lefeküdni, akkor minek hülyíted még szegényt??
2019. máj. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
73%
Az elsot hagyd, mert a sosem fogod ot boldogga tenni, a masodikat meg ismerd meg jobban, hatha rossz a diagnozisod. Amugy egyszer abba is belegondolhatnal, hogy te mit tudsz adni masnak, a megfogalmazasod eleg hercegnos lett. A vegen a felmentes mintha egy ot eves szajabol hangzott volna el.
2019. máj. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindkettőt hagynod kellene, ha így érzel és megvárnod amíg egy olyan emberrel találkozol, akiben megvan mindkettő. Magaddal is kicseszel hússzútávon azzal, hogy a pillanatnyi örömöt választod a korrektség helyett, velük is undorító módon kicseszel, tényleg megéri ez neked?
2019. máj. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó hozzászólóra hallgass. Ha felmerül benned ilyen kérdés, hogy egyik vagy másik, akkor egyik se. Keress olyat, akinél nem lesz kérdés, hogy csakis ő kell neked!
2019. máj. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen esetben egyik se.

Majd jön egy harmadik, aki tökéletes lesz számodra.

2019. máj. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Én is erre jutottam,igazabol a legnagyobb probléma, hogy most jöttem ki egy hosszú, ellaposodott, csalodasokkal teli kapcsolatból és egyelőre nem tudnék belekezdeni egy újba. Ha ez az egesz kicsit kesobb történik, nem így állnék hozza, de jelenleg úgy érzem, nem létezik a számomra tökéletes ember. Ezert akartam megkötni a kompromisszumot, hogy akkor az egyik vagy a másik opció a maga előnyeivel és hátrányaival. De belátom, hogy turelmetlenkedni tenyleg nincs értelme. Az viszont tény, hogy jól esik, hogy foglalkoznak velem, eddig én voltam az, aki mindent megtett a másikért (feleslegesen). De az is tény, hogy a múltat és mások hibáit nem vetithetem ki a jelenre.
2019. máj. 15. 13:35
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a helyzetben pláne az lenne az egészséges dolog, hogy egy időre hagyd az ismerkedést és legyél egyedül, főleg amíg nem zártad le teljesen a múltad. Koncentrálj az életed többi fontos területére. Azzal önmagában nincs gond, hogy élvezed mások figyelmét, de ha folytatod, akkor nem csak a két másik emberrel szúrsz ki igazságtalanul, de még magadat is olyan érzelmi katyvaszba sodrod, ami vezet semmi jóra. Ennyit tényleg nem ér az, hogy az egódat simogatják.
2019. máj. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!