Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért szólnak be mások,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szólnak be mások, amiért vietnami barátom van?

Figyelt kérdés
Nemrég összejöttem egy vietnami sráccal, eddig úgy tűnik nagyon összepasszolunk. Ami zavar, hogy gyakran megkapom mások piszkálódását. Főleg szexuális téren célozgatnak, hogy a barátom biztos nem tud kielégíteni, nem elég férfias, stb... Ha nem lennénk meg jól, akkor nem vele lennék, szerintem másoknak ehhez semmi köze. Tudom, hogy nem kéne ezzel foglalkoznom, de napi szinten szembe kell ezzel néznem, nagyon zavaró.

2019. máj. 15. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Mert a vietnámiak gusztustalanok.
2019. máj. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

Gondolom, hogy itt született, itt szocializálódott. Ismeri a kultúránkat.

Ha szeretitek egymást, ne törődj másokkal.

Illemet, udvariasságot illetően, van mit tőlük tanulnunk.

Persze - kivételek közöttük is vannak.

F.

2019. máj. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Mert az emberek ilyenek. Felszínesek és gonoszak. Akinek persze nem inge, ne vegye magára. Például engem azért szólnak meg mert magas vagyok lányként. És? Nem tehetek róla, ezért tökre leszarom kinek mi a véleménye, én elfogadtam magam így is, nem leszek ettől szarabb mint más, Senki nem tehet arról se hogy mi a származása. Ne foglalkozz mások véleményével, ha boldog vagy vele akkor ehhez tényleg nincs senkinek semmi köze, csak nektek.
2019. máj. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Jo persze nem alaptalan hogy a kelet azsiai férfiaknak kisebb a lompos... ettől függetlenül ki lehet elégíteni a nőket vele de hozzáteszem azt is van egy határ amikor már nagyon kicsi de meg akkor is ha az már tul nagy! Meg meg annyi a világon a koreiaknak van a legkisebb! 5-8 cm felállva!!!!!!!!!! De érdekes módon a koreai nők meg a legjobbak a Kelet-Ázsia nők között!
2019. máj. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Én ezt csak az élet ironiajanak nevezem! :D
2019. máj. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja meg annyi hogy ne is figyelj rajuk... ha boldogok vagytok együtt mit számit!
2019. máj. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert ez egy sorosmigráns brüsszel!
2019. máj. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Képzeld csak el, milyen irigy lehet a helyes ázsiai fiúra a sok lóképű krumpli, akik más értékük nem lévén a tőgyük alapján szeretnék mérni a világot...
2019. máj. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, csak itt olvasni ennyi ilyen esetről, vagy tényleg ez a helyzet? Manapság már nem jók a magyar fiúk a magyar lányoknak? Sok az olyan kérdés, hogy arab, néger, török, cigány stb. barátomat miért nem kedvelik a szüleim. Vajon miért nem? Egyet találhatnak. A legtöbb szülő nem akar idegen népséget a családjába, teljesen érthető.

"Toleránsok", indulhat a rasszistázás, elkészülni, vigyázz, rajt!

2019. máj. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert akinek roma párja van nem úgyan ezt kapják szerinted ? Fel kellene nőni és ki nyitni a szemedet, hogy ez a valóság. Majd az idő eldönti , hogy kit fogsz választani...
2019. máj. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!