Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

A barátom eddig mindig nagyon akarta a hogy szexeljünk mindig úgy simogattot tudtam mit akar. Es most kb 4 napja elmondtam neki hogy szüz vagyok azóta nem csinálja ezt, ez miért van? Miért lett ilyen? Nem kellett volna elmondanom hogy szüz vagyok?

máj. 16. 18:29  Privát üzenet  

A válaszok
Mert tiszteletben tartja a szüzességed, és megvárja amíg te mondod, hogy akkor szeretnél szexelni. Nehogy az legyen a gond, hogy úriember :) 29/F

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont máj. 16. 18:32 Privát üzenet
Szerintem is igaza van az első valaszolonak.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont máj. 16. 18:47 Privát üzenet
Szerintem meg bekakilt a felelősseg tudatától,hogy ő vegye el a szüzességed.Most meg gondolkodik mi legyen.Dobjon vagy ne.

A válasz 8%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont máj. 16. 18:48 Privát üzenet
ssaa nevű felhasználó válasza:

Igaza lehet az első két válaszolónak, de a harmadiknak is.

Rövidesen megtudod. Mi nem tudhatjuk, csak sejthetjük ahogy fentebb már nyilatkoztak: vagy ez, vagy az.

F.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont máj. 16. 19:31 Privát üzenet
T0ba. nevű felhasználó válasza:

Nehogy a barátodat kérdezd meg, hátha még választ is kapnál...

A válasz 60%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont máj. 16. 19:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért nem akar velem együtt fürdeni a párom miért mondja azt hogy szégyenlős amikor a kapcsolatunk elején még együtt fürödtünk és hogyan érjem el azt hogy újra együtt fürödjünk? 22/F bővebben lent!
Ha azt mondja velem a legboldogabb és ki is mutatja, közösen akar velem lakást venni, beszél az eljegyzésről akkor az igaz is lehet? A férfiak mondanak ilyeneket ha nem gondolják komolyan?
Vajon bejövök a kolléámnak?
Miért akar féltékennyé tenni?
Mit csináljak hogy akkor is szexeljünk a baratnommel ha itthon vannak a szüleim? Nem akar hiaba mondom neki hogy nem fogjak hallani, ránk nyitni meg nem tudnak. Mert így csak egy...
Mit kedjek egy pelenka fétises "kis"pasival? Nekem ez teljesen új, sosem csináltam ilyet. Mondtam hogy szexeljünk akkor pelenkában de ő nem szexelni akar hanem hogfy...

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!