Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vonzódom az idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódom az idősebb férfiakhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A 20as éveimben járok, és nem tudom biztosra, de lehet belezúgtam a főnökömbe, aki sokkal idősebb nálam.

Nagyon jól megértjük egymást kommunikációból, teljes mértékben bízunk egymásban. Semmi nem történt köztünk, és nem is fog, viszont furcsa érzések kavarognak bennem.

Szerintetek mire fel alakul ki ez a pszihika betegség, zavar, hogy szexuális és lelki részről is kavarognak bennem az érzések?

Szerintetek ez milyen betegség?



2019. máj. 16. 23:07
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
13%
Mert kutya vagy.
2019. máj. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
50%
Mert tökéletesen manipulál téged, a "csajozásra berendeztkedett" középkorú férfiak általában ezt szokták csinálni, neked meg bejön a hízelgése, az egzisztenciája amit a saját korosztályod országunk gazdasága révén általában még nem birtokolhatnak stb.
2019. máj. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
30%

Nem szeretnél véletlenül hozzám is vonzódni kiscsibe?


F/28

2019. máj. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Le szeretném tisztázni, mivel feljebb elfelejtettem, hogy nagyon rövid ideje vagyok még ott, és mintha egyből 1-2 nap után máris érződött volna ez a lelki összhang.

Furcsa lehet kivulalokent elképzelni, viszont ezek tiszta érzések.

Ő nagyon fiatalos, én pedig érettebb vagyok gondolkodásban a körökhöz képest. Sokszor ugyanaz a véleményünk.

AZ ANYAGI HÁTTÉR UGYANAZ, szóval nem a pénzért beszélem be magamnak ezt.

Segéd vagyok, de maga az anyagi háttérem jó, szóval nem a pénzre megyek. Úgy érzem, mintha szexuálisan vonzódnék az inteligens emberekhez. Jó vágású, kedves, nyitott és borzasztó inteligens.

2019. máj. 16. 23:14
 5/31 anonim ***** válasza:
67%
Általában azok a fiatal nők vonzódnak idősebb férfiakhoz, akiknek nem volt jó a viszonyuk az apjukkal, vagy nem volt apjuk. Tudat alatt is apafigurát keresnek a férfiban. Te tudod, hogy ez illik-e Rád, ha igen, ez a válasz a kérdésedre.
2019. máj. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Koromhoz képest*
2019. máj. 16. 23:15
 7/31 A kérdező kommentje:
Nincs apakomplexusom. Jó az apámmal a viszonyom, mindig is jó volt. Soha nem voltak nagyobb nézeteltérések.
2019. máj. 16. 23:17
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Miért pont azt a következtetést bontás le, hogy azért vonzódsz hozzá, mert idosebb?

Miért nem azt, hogy mert a fonokod, vagy mert a Bélákhoz vonzódsz, vagy mert több pénze van, vagy mert szereti o is a túrós palacsintát?

2019. máj. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
30%
Intelligens két ll. Kétszer is egyel írtad. Mert szűz vagy, nem vágta még be neked senki. Ezért vágysz a fonnyadt tökűre.
2019. máj. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Az tetszik benne hogy sok bennünk a közös és megértjük egymást. Nem a pénze és nem az, hogy idős. Csak azért a 30 év az nagyon soknak tűnik és mással nem tudom megmagyarázni, minthogy betegség.
2019. máj. 16. 23:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!