Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit akarhat tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés
Mit akar egy olyan fiú, akivel beszélgetsz, ismerkedsz mindennap a neten, ha találkoztok a barátokkal együtt, akkor viccel, bókol, néha hozzádér. Viszont nem ad semmi olyan jelet. Nem értem.

2019. máj. 17. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

"bókol, néha hozzádér."

vs

"Viszont nem ad semmi olyan jelet. Nem értem."


#ManShruggingemoji

2019. máj. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Flörtölni,és az erejét próbálgatja rajtad.Vagy csak bátortalan egyenlőre,és nem lát ,vagy nem észleli a pozitív visszajelzéseket a bôkjaira.
2019. máj. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én így vagyok egy kolléganőmmel, néha flörtölök vele, mindenemet odaadnám ha az életem párja lenne.

De...

Én nyugodt típus vagyok, nem járok bulizni, csendes, harmónikus, romantikus típus vagyok, inkább a páros szórakozást választom, színház, mozi, vacsora, mint a haveros bulikat.

Hallomásból tudom, hogy nő akiért bármit megadnék bulis típus, néha amikor barátnőkkel bulizik többet iszik a kelleténél, alpári stílusba kapcsol.

Ez nekem pont visszatartó erő, nem kezdek bele a kapcsolatba, még csak "legalább egy éjszakára" kapcsolatba sem, mert nem fogom lelkileg magamat kinyírni!

Ezért nem is megyek tovább vele, pedig megesz a fene, a vágyakozás iránta.

Lehet rosszul teszem, és elmegyünk a nagy Ő mellett, lehet én mást hoznék ki belőle, lehet az egész nem is igaz, de valamiért még is ott van bennem a tartás.

Ha szeretnéd a közeledését kezdeményezz, hívd el segíteni valamiben.

Közeledj te is, érintsd meg te is, én ebben az esetben meginganék. :)

2019. máj. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!