Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meddig tart a szerelem ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tart a szerelem ha nem viszonozza a másik fél?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy ezt nem lehet megmondani de ...
2019. máj. 19. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Amíg fenntartod magadban


Jó esetben pár hónap, fél év, és elmúlik.


De ha folyamatosan dédelgeted, nem akarsz túllépni rajta, akkor az örökkévalóságig, főleg, hogy egy idő után már nem a másik emberbe vagy szerelmes, hanem abba az idilli álomképbe, amit magadban kialakítottál róla. Attól meg nehéz megszabadulni, hiszen az álomkép mindig tökéletes.

2019. máj. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam,h 30 felett!
2019. máj. 19. 14:17
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Addig amig nem lepsz mas fele csak varsz a lehetetlenre!
2019. máj. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lépsz felé, akkor akár évekig is tarthat. Ha lépsz felé, akkor csökkentheted az időt, jobban megéri
2019. máj. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hetek, hónapok, évek

Ki tudja? Egyénenként más.

2019. máj. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egy cégben dolgozunk,de nem egy részlegen,nap mint nap beszélünk,együtt kávézunk,jókedvű,könyű megnevettetni!Templomba járó,soha nem beszél csúnyán,nem olyannak ismerem akit könyen ellehet fektetni de lehet,h csak szereti ha udvarolnak neki!Tudom,h könyen ki lehetne deríteni mit gondol pl. ha elhívnám egy kávéra munka után csak ,h félek a kudarctól,h mi lessz utána ,vagy várok csendben és meglássuk mi ,h alakul!
2019. máj. 19. 14:50
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Aztmondtad h templomba jár, akkor tuti nem lesz kudarc és biztosan örülni fog, hogy tetszik neked, max kedvesen fog elutasítani
2019. máj. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbálj más lány felé nyitni. Hidd el, elmúlik, ha találsz mást, aki jobban viszonozza az érzelmeid. Én is így vagyok.
2019. máj. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!