Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoljak most?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak most?

Figyelt kérdés

barátnőmmel lassan 10 hónapja vagyunk együtt én 19f ő 17l

neki van egy fiu osztálytársa aki a legjobb barátja

eleinte nem volt semmi bajom ezzel mert nekem is van legjobb lány barátom sose volt köztük semmi a fiúval jóba is vagyok.Arra lettem figyelmes hogy barátnőm már nem szeretget nem puszil nem ölel nem csokol nem éreztem hogy szeret max ha en kezdeményezek ezt szóvá is tettem neki azt mondta ezen változtat voltak kisebb nagyobb vitáink egyszer szakítottunk 1 honapra.A minap barátnőm én és legjobb barátja meg neki a csaja elmentünk egy helyre végig őket nézte velem nem foglalkozott..volt hogy busz fékezett belekarolt a barátjába .Haza fele kettesben voltunk direkt nem szoltam hozzá és ő se hozzám aztán megkérdeztem hogy miért nézi őket erre azt mondta hogy aranyosak meg hogy mivan féltékeny vagy? erre azt mondta dehogy meg megkérdeztem hogy tetszik neked ? erre felállt elment és mondtam menjél könyörögni kell neked mindenért..azota nem keresett szerintem nem gondoltam tul semmit a fiuval rolam is szoktak beszélni 4 éve legjobb barátok de nem tudom arra is gondoltam szerelmes belé vagy rá döbbent vagy ilyesmi szerintetek mit csináljak? teljesen hülyének érzem magam



2019. máj. 20. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szerelmes a csávóba.
2019. máj. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A szövegértésen sokat dobott volna egy két vessző és pont. :) Mert a hangsúly benned megvan aki írta, de aki olvassa annak ez túl sok, főleg ha szeretnéd, hogy segítsenek.


Válasz: A lány már valóban nem látja benned azt, amit az elején, illetve amit szeretnél. Ha nem akarsz több fájdalmat magadnak, hanyagold és keress mást. Magyarul szakíts vele végleg és ne keresd. Teljesen mind1 hogy most ezt a barátját nézi, vagy mást, ha nem lenne fiú barátja sem szimpatikus viselkedés ez a részéről.

2019. máj. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 lilla64 ***** válasza:
Abból a baráti érzésből szerelem lett,irántad meg nem érez úgy mint azelőtt.Történt már ilyen.
2019. máj. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
lehetséges! kezdem lezárni ezt magamban lassan. Azota se keresett.Én meg pont leszarom nem fogok könyörögni egy nőnek se.Lehet azt gondolja hogy gondolhatok ilyet és majd én pitizek majd neki :D arra várhat
2019. máj. 20. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!