Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért szeretnek az emberek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretnek az emberek a kor alapján ítélni?

Figyelt kérdés
Én 22 vagyok, a barátom 33. Sokszor megkapom, hogy mennyire naiv vagyok és csak szexre kellek a barátomnak. Meg azt is, hogy teljesen más az életünk, ő egy talapasztalt férfi, én meg csak egy lány vagyok. Egyikkel se értek egyet. Vannak ugyan olyan esetek, ahol lehet általánosítani, de nem mindig. A barátom szerintem nagyon éretlen a korához képest. Engem nem zavar, így szeretem. De épp ezért kijelenteni, hogy hozzá egy érett 30 körüli nő illene, nem épp igaz. Még jópár évig nem akar gyereket, ahogy én se, ebből nincs is így konfliktus. Én se tartom magam érettebbnek a koromnál, egyértelmű, hogy még nincs elég élettapasztalatom, de ismerem annyira magamat, hogy nem akarom bulikban kiélni magam. Akkor mire jó ítélkezni?
2019. máj. 21. 21:18
 1/1 anonim ***** válasza:
33%
Elég nagy probléma, ha valaki 33 évesen annyira érett, hogy tíz évvel fiatalabbakkal kell kezdenie ahhoz, hogy komolyan vegyék. Ez már önmagában probléma. De az olyanokat, mint te, úgysem győzi mg semmi, max ha majd személyesen tapasztalod a problémákat. Ne aggódj, előbb-utóbb fogod.
2019. máj. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!