Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha elkerülöm, akkor gyorsabban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elkerülöm, akkor gyorsabban elfelejtem?

Figyelt kérdés
Egy kisebb cégnél dolgozunk együtt. Ő az egyik végében,én pedig a másikban.De így is majdnem minden nap találkozunk. Beszéltünk már, de nem sokat. Más szerint sokkal helyesebb férfit is találhatnék, de nekem ő tetszik. Mivel pár hete nem érzem hogy érdeklődne irántam, úgy döntöttem elfelejtem. Ha nem látom őt, akkor egyszerűbben fog menni? Köszönöm.

2019. máj. 22. 00:22
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Igen.

Kapcsold ki, nyiss másfelé.

2019. máj. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 lilla64 ***** válasza:
Igen,próbáld meg,hogy minél kevessebbszer találkozz össze vele,akkor menni fog.Habár ez nem lesz könnyü,ha egy munkahelyen vagytok.
2019. máj. 22. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen. Koncentrálj magadra.
2019. máj. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!