Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy szakítás után szerelmes az ember?

Figyelt kérdés

A barátommal pár hete szakítottunk, de úgy érzem, hogy megismertem azt a férfit, akire mindig is vágytam.

A szakítás oka az volt, hogy már nem voltunk szerelmesek és többet veszekedtünk, mint a másfél év alatt összesen. Igaz, ő mondta ki, de én provokáltam ki a szakítást.

Természetesen, szerettem, de nem illettünk össze.

Megismertem valakit, hálás vagyok az exemnek, hogy szakított velem, és alkalmam nyílt megismerni azt a férfit. Mert intellektuális és érzelmi szinten is összeillünk, mintha mindig rá vártam volna. Még nem történt semmi közöttünk, de várom megint a találkozásunkat.

A barátaim azt mondják, hogy ne lépjek bele új kapcsolatba, mert még fel kell dolgoznom a régit, de én úgy érzem, azon nincs mit feldolgozni. Szerintük ha összejövök ezzel az emberrel, akkor csak kapcsolatfüggő vagyok, és vágyom az új érzelmekre.

Ez nem igaz, a szakítás nem igazán viselt meg, úgy érzem, sokkal töbnb energiám van, mint az exemmel.

Mit gondoltok? Volt már ilyen tapasztalatok?

24/L


2019. máj. 22. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
El fogod sietni. Manapság a kibaxott nők képtelenek egyedül lenni x ideig. Kell nekik a vészfhasz mindig.
2019. máj. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ezzel nincs probléma. Nyilvánvalóan még tart a gyász,ezért nem beszélsz róla szinte senkivel se. síró görcs kap el..alltalaban en is terelem gyorsan a témát.Nem azért mert nem akarok róla beszélni meg vissza emlékezni,csak faj az egész!! Ha azt érzed, hogy szeretnél neki erről beszélni,akkor mondd el, hogy szeretnél csak nem tudsz. Aztán ki tudja, idővel már menni fog.

Ne emeszd magad emiatt.

2019. máj. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Teljesen rendben van. Ti már rég nem voltatok együtt csak fizikailag.

Ha megint szerelmes vagy akkor éld meg, ne foglalkozz mással.

2019. máj. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Én se ugranék rögtön bele, hiába érzem most azt, hogy rendben vagok. De úgyis bele fogsz menni, szóval, majd megtudod. Az eleje mindennek rózsaszín.
2019. máj. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Van amikor egy kapcsolat már a szakítás előtt évekkel véget ér, ezzel azt akarom mondani, hogy ha már rég vége, akkor nem sieted el. Hogy szerelmes vagy, az is azt mutatja, hogy pontosan itt az ideje. A menekülés úgy szokott működni, hogy az ember nem szerelmes az újba, csak felejteni akar. Nálad nem erről van szó, hallgass a szívedre és ne másra.
2019. máj. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!