Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatod hogy ő az igazi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatod hogy ő az igazi?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom.. nagyon közhely és rendgeteg ilyen kerdes van az interneten, de én sosem kapok igazi választ. Mégis mit kéne éreznem, ha van párom, de mégse tudom mi az az érzés valyon ő az igazi?
2019. máj. 23. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sokan ezt hiszik, nagyon sokszor, pláne akkor mikor dúl love, boldogok, minden csodálatos ő életük szerelme...stb stb....aztán van ahol 1, vagy 5 vagy 10 év múlva beb*asz a villám és bummm hidegzuhany, és mintha semmi sem lett volna igaz...


Szóval gyakorlatilag sehonnan. Csak éppen abban a pillanatban amiben élsz.

Meg talán akkor ha 50 évig együtt vagy vele és minden nap boldog vagy, hogy vele lehetsz.....

2019. máj. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 lilla64 ***** válasza:
Sehonnan,sajnos.
2019. máj. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csalódni 20 meg 30 együtt töltött év után is lehet. Szerintem olyan hogy igazi nincs, de van megszokás, beletörődés és muszáj. A muszájt arra értem, hogy aki kapuzárási pánik miatt családot alapít és boldogtalanul él élete végéig.
2019. máj. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a válasz hogy ha ezt meg kell kérdezni akkor ő nem az igazi.

ilyen egyszerű.

2019. máj. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!