Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit vegyek a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátomnak szülinapjára ha nem nagyon ismerem?

Figyelt kérdés

Egy hete jöttünk össze, jövő héten lesz a születésnapja. A harmadik randin jöttünk össze, előtte látásból ismertük egymást. Sajnos nincs semmi ötletem, hogy mit vegyek, még közös hobbink sincs.



Mindenképp vennék valamit, nem szeretném vacsorával vagy élménnyel meglepni.


30 évet tölt, én 22 vagyok



2019. máj. 23. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Ha a vacsi is meg mas elmeny is kilove akkor talald ki te! Mi nem ismerjuk a parodat neg annyira se mint te akkor megis honnan tudjuk?

Nem is ertem miert nem inkabb ilyennel akarod meglepni ha meg ugysem ismered..szerintem tobbet erne mint egy mihaszna ajandek jelen esetben

2019. máj. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Süss neki valami süteményt. Én ennek jobban örülnék, mint pénzért vett tárgyi ajándéknak...
2019. máj. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Túl kevés ideje ismered.
2019. máj. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Fürdőnadrágot vagy napszemüveget vagy strandtörölközőt.Jön a nyár :)
2019. máj. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Minek vagytok együtt, ha nem is ismered?
2019. máj. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Még ennyi idő kevés hogy tudd hogy mit szeret sztem. Sztem a vacsorával nem lőhetsz mellé biztos örülne neki. Sőt a pasik ezt szeretik ha a nő igyekszik meglwpik vmi finomsággal óket.
2019. máj. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Süss neki sütit, annál több nem kell.

Valami infód csak van róla :)

Mi a szakmája? Lehetne ahhoz kapcsolódó dolog, ha szereti csinálni

2019. máj. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mérnök
2019. máj. 27. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!