Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány, akibe szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kacsakároly kérdése:

Van egy lány, akibe szerelmes vagyok, és ő is szerelmes belém. Nem olyan rég ismerjük egymást, de nagyon jóban vagyunk. Célozgat rá, hogy össze kéne jönnünk. Hogy tegyem fel neki a nagy kérdést?

Figyelt kérdés
Magyarul: járunk? Valami ajándékot vigyek neki? Hogy vezessem fel? Hogy mondjam egyáltalán? Nekem ez lesz az első ilyen

2019. máj. 23. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak szépen sorjában. Először hívd el randira. Ha volt már mindenféle közös programotok, akkor is most úgy hívd, hogy a "randi" szót ne spórold ki belőle. Ha pedig randi, akkor fogd a kezét vagy karold át amikor csak lehet, azaz legyen nyílt, egyértelmű férfias közeledés. Ha jól sikerül, elköszönéskor próbálkozz be a csókkal.
2019. máj. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mi lenne ha együttlennénk? sztem ez annyira nem nehéz
2019. máj. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nálam még soha egyik barátom se kérdezett rá,hanem mindig egyértelmü volt amikor már jártunk
2019. máj. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Karcsikám, nehogy megkérdezd már, hogy "járunk?", nem az oviban vagy.


Legyél férfi és teremtsd meg a feltételeit annak, hogy együtt tudjátok lenni.Magyarul hívd el valahova... Vagy amilyen nyelven beszél.Legyetek kettesben, beszélgess vele.


1.Szemkontaktus

2.Mosoly

3.Érintés


Azt tedd amit a szíved diktál.Azt, hogy kérdezz rá az eszed diktálja, de fogadd el, hogy néha mind hülyék vagyunk tapasztalatlanságunk okán.A szíved azt diktálja, hogy csókold meg?Akkor csókold meg.De meg ne kérdezd.

2019. máj. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez a felnőtt párkapcsolatok kategória?

Mert akkor rossz helyen vagy.

Tőlem utoljára 13 évesen kérdezte meg egy fiú, hogy járunk e.Azóta nem volt szükség arra,hogy ki legyen mondva mert mindig egyértelmű volt,ha valakivel ,,összejöttem" hogy na akkor mi most együtt vagyunk.

Ha veled akar lenni,egy randi alkalmával csókold meg és szerintem abból már tudni fogja a szándékod

2019. máj. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha szerelmesek vagytok akkor mire vársz? Vidd el valahova ahol 2en vagytok és vedd le a bugyiját és odabele!!


Viccen kívűl: ott kérdezd meg! 100%, hogy el fogja fogadni. Ha bizonytalan vagy, akkor bókolgass egy kicsit és ilyenkor már jobban fog szeretni.

2019. máj. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!