Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi értelme van a szerelemnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van a szerelemnek?

Figyelt kérdés
2019. máj. 25. 11:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Értelme nem sok van, ez így igaz. A nagytöbbség mégis "belefut" legalább egyszer. Hogy én hogyan kerülöm el ennyire profin, az már más kérdés. Pedig nem ártana egy kis kábszeres lebegés az élet mocska felett pár méterrel.
2019. máj. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, ez igaz. Viszont többnyire nők provokálják ki. Ha nekik nem lenne rá igényük, akkor senki sem foglalkozna ezzel a butasággal.
2019. máj. 25. 11:21
 3/11 anonim ***** válasza:
A szerelem un. érzelem, aminek annyi értelme van, hogy akkor is csinálj dolgokat, ha annak semmi értelmét nem látod:) Az élet sokszor nem az értelemről, hanem az érzelmekről szól, amik az életed minőségét nagyban befolyásolják:)
2019. máj. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Barcsak ne lenne..es barcsak en is elkerultem volna.irigylem azokat akik mrg nemvoltak :(
2019. máj. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én talán voltam, ezért kérdezem.
2019. máj. 25. 11:51
 6/11 anonim ***** válasza:

Nemtudom mi értelme van, de bárcsak megszünne létezni!

1-es piszkosul szerencsés vagy , örülj neki nagyon!

2019. máj. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem értelme nem sok van,viszont ha kölcsönös az szép tud lenni.
2019. máj. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor lenne értelme, ha őszintén, tiszta szívből tudnék szeretni valakit, de eddig erre még nem volt példa.
2019. máj. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Mi értelme van a szerelemnek?"


"Én talán voltam, ezért kérdezem."


Úgy látom, te még 12 éves lehetsz. Majd rájössz te is mi az a szerelem és nem fogod ezt mégegyszer kiírni.

2019. máj. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A csalódás, egyben a tapasztalás.
2019. máj. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!