Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valakivel történt hasonló?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakivel történt hasonló?

Figyelt kérdés
Szóval volt egy csaj akivel,elkezdtünk jóban lenni ,lassacskán alakulgatott .Volt sok minden .A lényeg hogy tényleg túl lassan alakulgatott,és összejött más sráccal .Odáig fajult ,hogy most kezd összeköltözni vele .Megbeszéltük ,hogy jóban leszünk néha találkozhatunk ilyesmi.A kérdésem ,hogy volt e valakivel ilyesmi helyzet ,hogy évek elteltével akár a végén összejött a csajjal?

2019. máj. 25. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát velem is volt hasonló. De én 4 hónap után végre összejöttem a szerelmemmel! Harcoltam érte, nem adtam fel! Pedig már 4 hónapja tudta, hogy szerelmes vagyok belé. Bevalláskor nem sikerült összejönnöm vele. Ha összejött a csajod egy másik palival akkor dobd el ne csapd ki magad, mert ha szerelmes vagy belé és látod, hogy másikkal kúr akkor rosszul fogod érezni magad!
2019. máj. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ugy rendesen nem voltunk együtt,mert mire összejöhetett volna ,már mással volt. Szóval volt e valakivel olyan ,hogy akkor pont nem jött össze,de jővöben véletlen találkoztál vele ,vagy ugyanott kezdtetek el dolgozni ,és akkor.
2019. máj. 25. 20:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért nem veled jött össze, mert nem kellettél neki. Ha meg összeköltöznek, ez a hajó eluszott. Keress olyant, aki szabad.
2019. máj. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!