Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, tudtok úgy szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, tudtok úgy szeretni egy nőt, hogy őszintén CSAK bele vagytok szerelmesek?

Figyelt kérdés

Nem kívántok meg mást, nem törődtök bele abba ami van, hanem azzal az emberrel vagytok aki a legfontosabb nektek. Aki nem csak kompromisszum, hanem a főnyeremény. Létezik még ez a fajta erős kötődés? Vagy minden csak a szex meg a minél kerekebb fenekek?


Én nő létemre kezdek ebben kételkedni. A férfi, akibe szerelmes voltam, számomra sokkal több volt, mint egy jóképű valaki. Szerettem a világnézetét, minden mozdulatát, azt hogy milyen ember. Van a másik nem részéről is effajta szerelem?


Csupán kiváncsiságból kérdezem, mindenféle rosszindulattól mentesen.:)



2019. máj. 25. 22:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem nemi kérdés. És sokban függ attól, hogy milyen a másik fél, megéri-e szeretni.
2019. máj. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
68%
Igen. Én ilyen vagyok, de sajnos ez manapság inkább veszteséges. Nagyon nem kifizetődő. 😐 31F
2019. máj. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
71%
Sajnos igen, bár mindig rossz a vége.
2019. máj. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Miért mondjátok ezt? Viszonzatlan szerelem vagy esetleg visszaélnek vele?
2019. máj. 25. 22:24
 5/27 anonim ***** válasza:
Mind a kettő, valamint derült égből elhagyás/eldobás..
2019. máj. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
46%
Ez komplikált, kérdező.
2019. máj. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyetlen nő van akit szeretek, de ő nem viszonozza, vagy legalábbis nem tudja, hogy mit akar.
2019. máj. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Bár a női tag vagyok de nálunk abszolút kölcsönös a szerelem. Volt jópár kapcsolatom 5x fele már, es bizony tényleg ő az első aki főnyereménynek tart (kölcsönösen!), nem érdekli más, nagyon lelkis (mondjuk sok nőnek ez nem jönne be ezt tudom). Valahogy mindketten elég speciálisak es a nagy átlagtól eltérőek vagyunk, ritka szerencsés találkozás a mienk és első pillanattól rendkívül erős a kötődés. De tenyleg ritka sajnos az ilyen.
2019. máj. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
66%

Persze. Nem igazán értem a kérdést... Ha a férfiakról azt gondolod, hogy csak a kerek fenék és a szex a lényeg, akkor a nőknél szerinted a pénz és az izom? Ha az egyik nemnél ennyire szélsőséget látsz, akkor a másiknál is?

Nekem pl. nem elég a kerek fenék és jó szex. Persze, kell a kapcsolathoz, hogy az illető külsőre is bejöjjön és jó legyen az ágyban, de ettől még nem leszek valakibe szerelmes. Amiért általában ennyivel beéri az ember, azért van, mert sajnos rengeteg nő csak ezt tudja nyújtani. (Nézz körül akárcsak ezen az oldalon is. Alig látni értelmes női válaszokat.)

2019. máj. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
32%
pfffffffffffffff mi ez a kérdés
2019. máj. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!