Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, tudtok úgy szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, tudtok úgy szeretni egy nőt, hogy őszintén CSAK bele vagytok szerelmesek?

Figyelt kérdés

Nem kívántok meg mást, nem törődtök bele abba ami van, hanem azzal az emberrel vagytok aki a legfontosabb nektek. Aki nem csak kompromisszum, hanem a főnyeremény. Létezik még ez a fajta erős kötődés? Vagy minden csak a szex meg a minél kerekebb fenekek?


Én nő létemre kezdek ebben kételkedni. A férfi, akibe szerelmes voltam, számomra sokkal több volt, mint egy jóképű valaki. Szerettem a világnézetét, minden mozdulatát, azt hogy milyen ember. Van a másik nem részéről is effajta szerelem?


Csupán kiváncsiságból kérdezem, mindenféle rosszindulattól mentesen.:)



2019. máj. 25. 22:18
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Minden normális ember csak olyannal jön össze akit így szeret. Az emberek többsége ide tartozik. Akit még senki nem tudott így szeretni az gondolkozzon el a saját hibáján is és hogy vajon miért jön össze olyan emberrel aki nem szereti.
2019. máj. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Én tudnék. Csak adná végre a sors, hogy lehessen...
2019. máj. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
7%
egy férfi sosem tudja megállni hogy ne hülyüljön meg egy szép csaj látványától ezt magamról tudom. olyan szerelmes voltam a nőmbe mint a franc. aztán pár napja délután bejött a melóhelyre egy ultra helyes csaj mindenféle smink rúzs pampuc nélkül kissé leizzadva sport ruhába edzőcipőbe. hát a szerelem egy pillanat alatt odalett, csak a csajra tudtam figyelni úgy letaglózott a látványa. rögtön beszélgetés jópofizás kis pedálozás bók nyali szöveg és a tel száma 20 perc múlva megvolt tartjuk a kapcsolatot és nem ellenkezik hogy fokozom a nyomulást. a szerelem meg kissé redukálódott. lehet le is nullázódik. szóval mese az hogy egy csaj mindent visz mert valaki, új, mindíg fog szembe jönni és nincs ellenszer. egyszerűen egy ilyen esemény lecsapja az embert mint novemberben az influenza vírus
2019. máj. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Nem általánosítani akartam ezzel a kerek fenekes dologgal, csak azt vettem észre, a külső többet számít a férfiaknál a szerelem kialakulásakor.
2019. máj. 25. 23:10
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

"Nem általánosítani akartam ezzel a kerek fenekes dologgal, csak azt vettem észre, a külső többet számít a férfiaknál a szerelem kialakulásakor."


A nőknél is ugyanannyira számít a külső.

2019. máj. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
6%
a többet értsd úgy hogy kb 95 % a külső. a többi meg mindegy
2019. máj. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Képes vagyok rá, képes vagyok egy életen vele lenni szeretni őt és csak vele szexelni! Azt nem mondom hogy egyszer egy kósza gondolatom nem lesz hogy Huu jo nô az utcán... de amilyen kósza gondolat ez olyan hamar is eltűnik a fejemből! Ember vagyok ez benne van a pakliba azonban sem az érzelmi sem a fizikai megcsalas nincs bent a pakliban és sosem lesz bent!


A barátnőm számomra a főnyeremény voltak gondok szerencsére hamar tul jutottunk rajta ( főként nézet eltérései gondok) és remelem sőt kívánom tényleg tiszta szívemből hogy együtt legyünk örökre és mindig csak egymást kivánjunk! Boldogok és Egészségesek legyünk! A penz csak ezután jon mert aki boldog és egészséges az tud pénzt keresni és nem a penz lesz neki a boldogsága forrása!

2019. máj. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Sőt mondok jobban mar várom a milf kort mert azt tudom hogy őt meg 45 évesen is kívánni fogom! És tuti hogy még mindig egy bomba no lesz a szememben de még a valóságban is :D
2019. máj. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
igen, de sajnos eddig én jöttem ki rosszul a helyzetből.
2019. máj. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen a mostani páromat. Sosem tartottam sokra a netes társkeresést, és ez sem annak indult. (volt egy közös érdeklődési kör). Egyre többet beszélgettünk, jobban megkedveltem, ekkor még azt sem tudtam hogy néz ki teljes mértékben, csak az arcáról láttam fotókat. Az első találkozásunkkor mikor megláttam úgy le voltam döbbenve, jó értelembe, hogy "lányos" zavaromban vagy még jó néhány percig fogdostam a virágot amit neki szántam :D Pedig jó pár lánnyal voltam már, de ennyire zavarban nála voltam igazán.
2019. máj. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!