Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet egy kedvetlen lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy kedvetlen lány hangulatát feldobni?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel már féléve ismerjük egymást. Nagyon megkedveltem őt, viszont látom, hogy szenved. Az élete abból áll, hogy dolgozik a mókuskerékben, 1,5 órát utazik oda,aztán 9 óra munka, majd 1,5 óra vissza. Tehát gyakorlatilag az egész napja ezzel megy el, ráadásul nem is a legjobb munka, a fizetés se sok. Nagyon lelkiismeretes, jólelkű. Látom, hogy az egészsége rovására megy ez a monotonitás. Sajnos senkitől nem fogad el segítséget.

Nagyon fáj nekem őt így látni. Mondta, hogy még a barátaival sincs nagyon ideje találkozni, a szüleinek is segítenie kell, semmi szabadideje nem marad pihenni.

Nagyon szeretem őt, de látom, h most nem férne be neki egy kapcsolat. Én nagyon jó anyagi helyzetben vagyok, de tudom, h ő sosem fogadna el tőlem semmit.

Nagyon szenvedek ,hogy látom ,h szenved és nem tudok neki segíteni. Azt akarom, h boldog legyen, ha velem akkor velem, ha nélkülem, nélkülem. Nem akarok ráerőletni semmit, az érzéseimet se tudja, csak hogy kedvelem őt.

Valami ötletetek van?

Egy helyen dolgozunk, csak én részmunkaidőben. Nem tudom, h mi a jobb, ha kibeszélem vele ezeket a dolgokat, vagy inkább elterelem a figyelmét és csak röhögünk valamin.

Arra is gondoltam, h titokban segítenék neki,csak nem tudom, hogy kivitelezzem.


2019. máj. 26. 07:48
 1/4 lilla64 ***** válasza:
44%
Ha nem akar segitséget elfogadni,akkor nem tehetsz semmit.Úgy látszik neki igy a jó,hanem elfogadná a segitségedet.
2019. máj. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De nem jó neki így, ez egyértelmű. Egyébként titokban is szívesen segítenék neki, akkor végül is nem tudja meg, h ki volt az.

Egyébként én olyan apró dolgokra is gondoltam, amikkel csak simán feldobom a kedvét.

2019. máj. 26. 08:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Beszélgetsz vele, hogy neki mennyire jó ez így, ezzel hova jut, máshol milyen lehetőségei lennének.
2019. máj. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 érdeklődő63 ***** válasza:
stand upside down
2019. jún. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!