Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valami baj van velem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami baj van velem, hogy nem akarok kapcsolatot?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok. Nem azt mondom, hogy sohasem akarok, de nem akarok mindenáron. Ismerkedem férfiakkal, de egyik sem fog meg annyira, hogy belemenjek, csak, hogy legyen valakim. A barátim viszont erőltetik, mert, hogy mindenkinek van párja, és szegény szerencsétlen én, mindig egyedül vagyok a programokon, így néha inkább nem is hívnak.

De nem érdekel. Jól érzem magam egyedül, most készülök mgeszerezni a 2. diplomámat, élvezem, hogy szabad vagyok, nem érzem elkésve magam semmiről. Ők viszont, már tervezgetik, hogy melyiküknél fogok lakni, meg kinek a gyekére fogok vigyázni, mintha vénlány maradnék örökre.

Annyira erőltetik, hogy kezdem érezni, hogy velem van a baj, mert, hogy körülöttem mindenki kapcsolatban. Azt is mondta az egyik barátnőm, hogy nem baj ha nem teszik a pasi, mert, hogy formálhatók. De én nem akarok senkit formálni.Olyan férfit szeretnék majd, aki tetszik kívülről-belülről, hasonló értékekkel rendelkezik, nem akit "alakítani" kell. Vagy ez a mai világban már baj?


2019. máj. 26. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Felkészítelek a következő b-romságra, ami akkor fog rád leselkedni, ha lesz párod.


'Na és babátok mikor lesz? Gyerek nélkül nem lehet boldogan élni. Mire vársz? Fiatalabb már nem leszel.'


Ne hallgass ezekre az emberekre. Éld úgy az életed, ahogy neked jól esik. Mondjuk elég necces, hogy a barátaid ilyenek, de hát őket te választottad.

2019. máj. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi nem fog meg a férfiakban? Mit tapasztalsz ami taszít?
2019. máj. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs baj veled, en meg 42 evesen is ilyen vagyok.
2019. jún. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs baj veled, úgy élsz, ahogy te szeretnél.

Senkinek semmi beleszólása!

2019. jún. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!