Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mondjátok, mégis mi volt ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjátok, mégis mi volt ez?

Figyelt kérdés

Szóval megbeszéltem az egyik ismerősömmel, hogy feljön hozzám, hogy begyakoroljunk valamit...


El is kezdtünk gyakorolni, de akkor épp nagy esőzés volt stb. és elálmosodott. Mondta is hogy ő akkor most lefekszik egy kicsit, ha nem bánom. Mondtam, rendben...

Adtam neki párnát meg takarót...

Kérdezte, hogy mit fogok én addig csinálni, aludni fogok én is vagy mit...

Erre azt mondtam, hogy: hát majd nézek valami videót a mobilon addig. Van jobb ötleted esetleg???? :)

Mert úgy volt hogy csak egy órára ledől...

Erre azt mondja, hogy nem, nincs... :(

Mondtam neki, na látod akkor... :(


Mégis mi volt ez az egész, Istenem? Nekem nagyon furcsa volf ez az eset, nem igazán történt velem ilyesmi még.

Mit akart ez a fiú? Tényleg aludni?

Mi a véleményetek?



2019. máj. 26. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Fel akart szedni csak elég bénán.
2019. máj. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, de elég gáz, hogy felmegy ismerőshöz és csak úgy elhatározza, hogy alszik egyet. Ha duma lett volna csak, annak is ciki.
2019. máj. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tunt volna fel, pont a kerdezo az, aki szexet akart. Sajnos a "Van jobb otleted?" kerdesre nem azt a valaszt kapta, amire titkon szamitott..
2019. máj. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Mamóka dugatlan maradt.

Van ilyen.

2019. máj. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez? Iszonyat gáz volt és tini kategória...
2019. máj. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem, én tényleg gyakorolni akartam vele haha, csak aztán nem tudom, jött ezzel az alvás dologgal, gondoltam megkérdezem tőle mit akar igazából! ;(

Hát fura sztori, velem sosem történt még ilyen! `:D

2019. máj. 29. 15:12
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem mamóka vagyok én amúgy, elég jól nézek ki. :DDD
2019. máj. 29. 15:20
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát legalább önbizalom van. :)


Már csak ezt a hahát kéne kihagyni néha a mondandódból. :) Kicsit komolyabbnak tűnne. :)

2019. máj. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!