Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szűz vagyok nem értem milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz vagyok nem értem milyen jogon fikázzák mások? Így alakult

Figyelt kérdés
2019. máj. 26. 18:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell tudnia róla senkinek.
2019. máj. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mondod el nekik, akkor nem tudják fikázni.

Ez nem tartozik senkire.

2019. máj. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert elmondod.


És mert számít neked, hogy elfogadjanak mások.


Egy kicsivel jobban kérd ki magadnak, hogy neked jogod van akármihez, amivel másnak nem ártasz, egy idő múlva annyira, hogy nem is tartasz közvéleménykutatást egyes jellemzőidről!


Inkább arról lehet szó, hogy kicsit félsz, hogy nem értesz valamihez, biztos volt is, hogy kikosaraztak, és szeretnéd megtanulni, hogyan tehetsz ez ellen.

Csak ugye baromi kevés az egészséges lelkű ember, akihez fordulhatsz ebben a kérdésben.

Oszt nem sikerült még ilyet találnod. Ez van.

2019. máj. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
5%
Pont olyan, mintha munkanélküli lennél x ideje, vagy nem lenne érettségid. Nem hangoztatod, és kész, de ugyanolyan a jelentősége felnőtteknél.
2019. máj. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

4: Mért, ezeknek mi a jelentősége?

A felnőttek 80%-a nem dolgozik állásban és ugyanennyinek nincs érettségije.

2019. máj. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
egyet értek nem kell hangoztatni de gondolom férfi vagy azért fikázzák... de azért fikázzál elárulom (ha csak férfi vagy) mert képtelen vagy egy nőt felszedni...
2019. máj. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
A nők nem értékesebbek tőle, a férfiak 20 év felett meg pancserek ha nem jutottak el egy keféléshez.
2019. máj. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egy kor felett nem de pl 17 és 23 között qurvára azok 😂😅
2019. máj. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

7: A többségnek a szexuális élet nem kefélést jelent, hanem a szerelmi kapcsolat beteljesedését.

Sőt szép számmal vannak olyanok is, akiknek egyenesen házasságot vagy gyermekáldást jelent.

2019. máj. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%

# 9/9

Az én időmben fiatalon , rohadtul az élvezettért csinálták....

2019. máj. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!