Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek csak játszik velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak játszik velem?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy sráccal, nagyon sokat írunk és telefonálunk egymással. Eddig 3szor találkoztunk, de ő mondjuk többször is benne lett volna csak nekem nem volt alkalmas.

Tudni kell hogy nekem van egy közel 2 éves lányom, és ugye az apukájával tartjuk a kapcsolatot, de ezt nem kell félreérteni, de ő mégis azt teszi, féltékeny stb stb. Pár napja észrevettem hogy csökkent az érdeklődése irántam! Egyik nap odavan értem a másik nap meg már közömbös velem.

Ha például nem találkozok vele akkor tök lekezelő lesz, annyit ír vagy mond például hogy oké és jó éjt szia. Nekem ez nagyon fáj, főleg hogy úgy éreztem komolyan mert én is komolyan szerettem volna.


Én 26 vagyok ő 24


2019. máj. 26. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny. Csak ennyi a történet. És azt hiszi, hogy téged ő nem igazán érdekel.
2019. máj. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem éretlen ahhoz hogy egy gyerekes nővel kezdjen.

Sokan nem tudnak ezzel mit kezdeni, főleg a fiatalabbak. Persze kivetelek mindig vannak. De ő ezek szerint nem az.

3x találkoztatok és mar féltékenykedik... az ilyet le kell zarni.

2019. máj. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%
Komolytalan ez a pali...
2019. máj. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért jó hamar leírtátok. Persze a viselkedése akkor is érdekes, ő ezt így reagálja le. Erről gátlástalanul és nyíltan is lehet beszélni, őszintén és nyíltan. Ilyen a felnőttesség. :)

A zsarolós attitűd ellenére nem gondolom, hogy játszadozna. De a hozzáállásáról el kéne beszélgetnetek! És ennyi időráfordítás még alig valami, talán egy kis türelem még jól jön! Sok szerencsét! :)

2019. jún. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!