Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem szeretne velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretne velem randizni?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon csinos lány, de tényleg hosszú” világos barna haj, kék szemek, gyönyörű.

Még csak 3 alkalommal találkoztam vele személyesen. Akkor kedves volt, a barátai is. De miután rairtam azt kérte, hogy hagyjam békén.

Már nem bírom, annyira kell nekem. Csak róla álmodok, már-már étvágyam sincs.

5 hónapja próbálom rávenni, hogy legalább egy teára üljünk be, vagy sütit enni, de mindig lekoppint.

Amikor másodjára találkoztam vele, megöleltem és megcsolotam a kezét, erre ellökött magától.

Hogy tudnám rávenni hogy eljöjjön velem? Nagyon szeretem és úgyéreztem, hogy igen... ő egy nehéz eset, de annál jobban kell nekem!



2019. máj. 27. 12:55
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem nehez eset, csak meg fiatalka lehet, es nem tudja, hogyan kell az ilyen zaklato ragacsokat mint te, kezelni.
2019. máj. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
96%
Sehogy. És addig állj le, amíg nem mész át zaklatóba.
2019. máj. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
ÉN? Én nem zaklatom, csak egy közös időtöltést szeretnék, hogy jobban megismerjem! Méghogy zaklató.
2019. máj. 27. 13:00
 4/35 anonim ***** válasza:
94%
Mit nem értesz? A hagyj békén az elég egyértelmű NEM, akárhogy is reménykedsz, és ha 5 hónap alatt nem változott a véleménye, akkor ezek után sem fog. Az ilyen kéretlen ölelgetést meg creepy kézcsókot hanyagold. Jesszusom.
2019. máj. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
94%
Dehogynem zaklatod, mit nem értesz azon, hogy nem akar jobban megismerni és nem akar tőled semmit? Jobb ha még azelőtt lekopsz szerencsétlenről, mielőtt veszi a bátorságot, hogy rád küldjün pár nagyobb havert, mert az már most megérdemelnéd.
2019. máj. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
De o nem akar veled kozosen idot tolteni, es ha ezt elsore nem erted meg, es tovabbra is eroskodsz, hogy toltse veled az idejet legalabb egyszer, az igenis zaklatas. Az "A" zaklatas.
2019. máj. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Akkor első találkozásnál miért volt kedves?

Annyira szeretem, minden nap csak rá gondolom, sőt még éjjel is, csak ő és senki más

2019. máj. 27. 13:08
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lett volna kedves? Talán, mert ez a normális? Vagy te csak azokkal vagy kedves, akiktől akarsz valamit? Akkor még gázabb vagy, mint hittem.
2019. máj. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
94%
Nyilván akkor még nem tudta, milyen kis idegesítő ragacs vagy, meg a barátai miatt próbált kedves lenni szegény, te meg egyből félreértetted.
2019. máj. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

De hisz szeretem!

Olyan kedves, tüneményes lány, az első talalkozasnal , kedvesen megérintette a vállam. Igaz akkor azt mondta, hogy nem szeretne még semmilyen kapcsolatot, utólag rákérdeztem néhány ismerősét, hogy van e barátja, azt válaszoltak, hogy nincs. 4 hónapja szakítottak, addigra gondoltam túl van rajta, és keresgélni kezd egy új társat.

2019. máj. 27. 13:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!