Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Ti el tudtátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti el tudtátok felejteni azt a Nőt, aki?

Figyelt kérdés

... az első komoly párkapcsolatom volt, mondhatni az első szerelem (több évig tartott)


... egymással vesztettük el a szüzességünket


... isteni volt a szex, mindent megadott


... szenvedélyes párkapcsolat volt, mindig sikerült megújítani


... ő szeretett valaha a legjobban, igazán, mindenben támogatva


... első hosszútávú kapcsolat révén sok mindenben elsők voltunk egymásnak (nyaralások, élmények, érzések, tervek... Stb)


... terveztem, hogy megkérem a kezét


... az első lány volt, akit külsőleg és belsőleg is egy álomnak láttam (nem csak gyönyörű arc, nőies alak, de okos, határozott, vicces, kedves, tehetséges, tele célokkal, közben pedig minden téren egy igazi nő tudott maradni)


... DE elkövettem több hibát, és a kapcsolat véget ért.


Lassan 5 év telt el azóta. 4 éve van párom. De úgy érzem, nem tudok túl lépni rajta. Ő egyszer megkeresett, nem viselkedtem szépen, bántott a szakítás. Gondolom... el is vettem a kedvét attól, hogy valaha újra felkeressen. A páromra természetesen tekintettel vagyok, én nem szeretném őt keresni. Neki elvileg most nincs férfi az életében.


Bárki hasonló cipőben? Kiegészíthetitek vagy redukálhatjátok is az itt szereplő listát természetesen.

Köszönöm! :(

26/F



2019. máj. 29. 15:03
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
95%

Mondjuk ez a mostani paroddal szemben nagyon nem fair. Ha en ezt a kerdest meglatnam egybol szakitanek.



Amugy nokent nem, nem fogom elfelejteno az elso pasim, orokke emlek marad, de a mostani baratomba is szerelmes vagyok. Persze teljesen mas a ket kapcsolat, akkor 14 voltam, most 25, de nem dedelgetek olyan almokat h valaha egyutt leszunk meg, meg ninca ez az agyam hatso zugaban. Ha neked igen, akkor nem vagy tul a lanyon, es nem szereted elegge a mostani baratnod. Add meg neki az eselyt, h olyan legyen vele, aki igazan szereti.

2019. máj. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
30%
Csak a férfiak ilyen érzékenyek és érzelmesek,ez nagy hiba,mert életük végéig igy élnek,és ezért öregszenek meg egyedül.A nők nem ilyenek ők könnyen túlteszik magukat ezeken,hissz több ezer férfi sorokozik előttük hogy meghaljon értük.Mig a férfinak vért kell izzadnia 1 nőért.Bárcsak nő lehetnék.Egyébként óriási baromség 1 nőbe bele látni hogy most ő volt az igazi.Szerintem a világon minden nő lehet igazi és szeretni való csak ezért mindkét félnek tennie kell a kapcsolatért..
2019. máj. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Kedves 1.!

Köszönöm a választ!

Nem arról van szó, hogy nem szeretem a barátnőmet. 4 éve együtt vagyunk, természetesen szeretem őt, és emiatt nem is hagynám el. Egyszerűen csak... Felőrölnek ezek a gondolatok az "elsővel" kapcsolatban. Az embernek túl kell lépnie, ha valami nem működött a múltban. Különben egyedül halok meg. Különben mindenki egyedül halna meg vagy újra összejönne az elsővel. De nagy szerelem volt az, rengeteg őszinte érzéssel és emlékkel. Nehéz ezt megmagyarázni... Az elitélendő, ha jelenleg úgy érzem mindig az első marad az etalon, de ettől függetlenül tudok mást szeretni és mindent megadni neki? Mi van ha az emberek többsége így van vele, csak sosem vallaná be, hiszen akkor elveszíthetné a jelenbelit? Mi van ha ilyen értelemben a legtöbben hazudnak egymásnak? Nem tudom... Csak elmélkedem.

2019. máj. 29. 15:20
 4/35 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom miert ert veget a kapcsolatod. Az igaz lehet, hogy szerintem mindenkinek van egy-ket etalon, nagy szerelem, aki utan mar nem erez ugyanugy. De ketlem h a tobbsegnek ez az elso szerelme. Az elso tiniszerelem pont azert szokott elmulni, nalunk is igy volt, mert szetfejlodnek a felek, tapasztalatuk meg nincs, hogyan kell megtartani egy kapcsolatot, milyen aldozatokkal jar, es mennek a maguk feje meg az elet utan. Mondjuk en mar kiszerettem a baratombol, mire szakitottunk anno, nalad vmi akutabb dolog lehetett...


De sajnos eleg szr lehet ilyen hazugsageletet elni. Nekem nem kene.

2019. máj. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

"gondolatok az "elsővel"


Itt az a gond hogy ezt csak te érzed,a lány nem.

2019. máj. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Nem első szerelem volt olyan értelemben, hanem első igazi szerelem, első igazi komoly párkapcsolat, ahol azt éreztem, hogy el tudnék köteleződni, hogy ez az A Lány A Nő, akivel egy életet le tudnék élni. Én 19 éves voltam az elején. Amikor véget ért, még szerettük egymást, tudom hogy ő is engem, de az eszével döntött, és nem a szívével. Bonyolult a konkrét sztori, a lényeg hogy mindig szerettem más lányok figyelmét (ilyen voltam sajnos...),es nem gondoltam bele, hogy mi az amivel megbántom majd őt. Nem volt megcsalás soha! de sok kicsi apró dologgal betelt a pohár nála, és már nem akarta hogy tovább bántsam. Ennyi év után persze értem, anno azt hittem, hogy "eldob" engem, miközben neki ugyanolyan nehéz volt.
2019. máj. 29. 15:31
 7/35 anonim ***** válasza:
97%

Ha így érzel, a mostani pároddal légy őszinte és ne hitegesd.

Légy azzal, akit szeretsz és aki mellett nem érzed azt, hogy van valaki, aki sokkal jobb.

Ha úgy érzed, hogy az exed az, akkor keresd meg és beszéljétek meg. De ne alázd meg a párodat azzal, hogy ő csak a második az életedben.

Ha mégsem az exed az igazi, akkor meg keress olyat, aki mellett nincs hiányérzeted.

2019. máj. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
96%

"Neki elvileg most nincs férfi az életében."


Szerintem a mostani pároddal megszürkültek a hétköznapok, nem úgy érzel már iránta, lehet sosem éreztél úgy, de ezt kell mondani..igaz? Az első azért izgat, mert őt tényleg szeretted, és most, hogy facér izgat a gondolat. Szeretnéd újra átélni azokat az érzéseket amik régen ott voltak bennetek, de hidd el nem biztos, hogy az ugyan az lenne mint régen.

Tudod mi a lényeg...az, hogy nézz mélyen magadba, döntsd el mit akarsz és keresd a boldogságot.Ha a mostanit valóban szereted akkor csak rá koncentrálj, ha a régi akkor keresd meg, vagy hagyd mind a kettőt, tegyél rendet a fejedben és keress egy harmadikat, egy következőt, akivel tudsz tervezni, tudod őt,csak és kizárólag őt szeretni, aki feledteti veled az elpazarolt éveket. Fiatal vagy...hajrá!

2019. máj. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


De épp ez az! Ezért tettem fel a kérdést így, mert fogalmam sincs, hogy ez az exemnek szól, az ő személyének, az emlékeknek, a szerelmünknek, vagy "egyszerűen" (nem túl egyszerűen...) aki ennyi mindenben első volt, akivel ennyi minden történt, akit ennyire szerettem, akit el akartam venni feleségül, és ahol en rontottam el a dolgokat, ott örökké megmarad ez az érzés??


EZT nem tudom eldönteni! A barátnőmet szeretem.

2019. máj. 29. 15:35
 10/35 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem pont a szivevel dontott az a lany.... nem birta, hogy bantod, hogy a kapcsolatotoknal fontosabb, hogy az egodnak hizeleg a tobbi lany figyelme. Azert nekem fura, hogy ezek utan meg te voltal duhos ra, amikor szakitott! Teljes joggal tette.


Viszont a mostani baratnod szegeny nem is tudja, hogy egy alomvilagban el, mikozben sosem fogod ugy szeretni, ahogy ezt a lanyt.


Szerintem egyedul kene inkabb lenned es elfelejteni ezt az egesz no temat, nem csak kapcsolatban lehet boldog az ember. De ha mar kapcsolat az jelentosegteljes legyen, ne a langyos ha lo nincs, jo a szamar is

2019. máj. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!