Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el neki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki a leghatásosabb módon?

Figyelt kérdés
Barátommal mindketten magyarok vagyunk, azonban Svédországban élünk és itt találkoztunk. Egyetemre járok és úgy volt hogy 2020 januárjában Magyarországra megyek egy fél évre tanulni az Erasmus-programmal. A programra már akkor jelentkeztem mielött megismertem volna, azonban teljesen lelombozta a hír. Közben ö majdnem hazaköltözött, de maradt egyedül miattam. Ezért most én is áldozatot hoztam és nem megyek haza egy fél évre. Viszont szeretném ezt neki a leghatásosabb módon elmondani, valami meglepetés formájában. Jól jönne valami ötlet!

2019. máj. 30. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
40%

Röviden csak ennyit mondj: "Drágám, Te nem mentél haza, mert velem akarsz lenni, akkor most én sem megyek el, mert én is veled karok maradni. Mit szólsz hozzá, jó esz?"

Előtte ültesd őt le, mert különben fenékre esik. Van annyira komoly a kapcsolat, hogy megéri kihagynod az Erasmust? Gondold meg jól!

F.

2019. máj. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Szakítsd szét előtte a papírt,amiben közlikk jöhetnél haza tanulni egy időre.
2019. máj. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ennek a két ötletnek a kombinációja remek lesz :D
2019. máj. 30. 17:02
 4/4 A kérdező kommentje:

Egyébként igen, van ennyire komoly a kapcsolat, valamint más tényezök miatt se akarom mert az Erasmust!

Köszönöm :D

2019. máj. 30. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!