Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen helyeken lehet személye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen helyeken lehet személyesen ismerkedni komoly kapcsolat céljából szórakozóhelyeken kívűl a lentebb leírtak alapján? 20/F

Figyelt kérdés

Szórakozóhelyre nem járok mert nem az én világom és nem létezik belőle kultúrált.

Előre megjegyzem, hogy nagyon röviden írok le egy magyarázatot annak érdekében, hogy pontosabb választ kapjak a kérdésemre, mert borzasztó hosszú lenne több hónap sok eseményét úgy megírni, hogy azt az olvasó megértse.


Emelett megjegyezném mivel fontos, hogy alapvetően én egy magányos beállítottságú ember vagyok, nem barátkozom és nem is akartam ez idáig társat keresni, ezt úgy értem, hogy általános iskola óta egy barátom se volt és nincs is, nem is keresek és a kínálkozó lehetőségeket is elutasítom, pl középiskola alatt osztálytársak közeledése vagy munkatársakkal barátkozás. Nem antiszociális vagyok se orvosilag se egyébként, egyszerűen egyedül jobb volt eddig nekem. Továbbá még soha nem voltam szerelmes mostanáig és kérlek vegyétek figyelembe, hogy a lentebb olvasható magyarázat a kérdésem megválaszolása szempontjából fontos eseményeket tartalmazza viszont további fontos részleteket nem amik a teljes megértéshez szükségesek lennének így kérek mindenkit, hogy ne a magyarázatomon rágodjon, vitatkozzon, ítélkezzen hanem csak a kérdésemet próbálják megválaszolni.

Köszönöm!



A lényeg röviden, hogy életemben elöszőr lettem szerelmes 3-3,5 hónapja egy munkatársamba.

Ez csak annyira volt komoly, hogy a legelején pár nappal azelőtt, hogy szerelemet vallottam volna neki, rengeteget gondolkoztam azon, hogy ha igent mond mi legyen, előre elterveztem helyeket ahová elhívnám, megnéztem mikor lennénk szabadnaposak, aznapra vannak e jegyek, stb.

Lényegében ez egy érdekes helyzet volt, mert addig már több mint 4 hónapig együtt dolgoztunk, de egyik nap csak előjött ez az érzés. Ez egy Vasárnap volt, aznap este még tudtam aludni, majd Hétfőn felkeltem és onnantól kezdve nem. Kedden, Szerdán és Csütörtökön már dolgoztam, egyik nap sem tudtam aludni egyáltalán munka után éjjel, csak feküdni az ágyban és pörgött az agyam azon, hogy hogyan mondjam el neki.

Szerdai napon munkahelyen megittam egyben 1-1,5liter presszó kávét, kis személyzeti adagokat kértem és feltöltöttem vele egy ásványvizes üveget. Nem segített semmit igazából. Azért volt fontos mert ilyen fáradtan veszélyes vezetni és futárként ez a munkánk egész nap viszont ha hazamegyek se érek vele semmit mert úgysem tudok aludni, tehát maradtam dolgozni mert ennek volt értelme csak.

Szerdán éjjel már ott tartottam, hogy éjszaka ha már úgysem tudtam aludni, elindultam az autóval és 58 óra nem alvás után elmentem autókázni, leugrottam a belvárosból Visegrádra meg vissza egy kis éjszakai esős országúti vezetésre.

Másnap Csütörtökön reggel mentem dolgozni viszont veszélyesnek tartottam már így egy 12 órás munkaidőben vezetést, akkor már 66-67 órája nem aludtam. Nekünk munkaidő előtt még van kb fél óra vagy több amíg cím jön így elugrottam a pár sarokkal arébb lévő gyógyszertárba és vettem 30 napra elegendő koffeintablettát.

Mivel semmilyen gyógyszert nem szedek és nem szedtem soha életemben mert nincs se betegségem se allergiám így nem ismertem az adagolást és hogy mekkora mennyiséget bír el a szervezetem, annyit volt csak ráírva, hogy napi 100mg vagyis egy tabletta ajánlott, de nyílván ilyen fáradtság mellett több kellett. 5500mg-ot vettem be egyben 3-4 adagra szétosztva, de ez viszonylag sok volt, emiatt 20-30 perc múlva rosszul lettem, felpörgött kicsit a szívverésem így haza kéredzkedtem, de a sorompón túl nem jutottam a kocsival így kint félreálltam és hánytam ki a kocsiajtón,úgy voltam vele elmúlik a hatása egy idő múlva ha nyugtonmaradok és emelett ki is hányom önkénytelenül is egy részét mielőtt még teljesen felszívódna. A főnököm meg a munkatársaim viszont mentőt hívtak, azok mérgezés miatt be is vittek a korházba.

Ezt azért írtam csak le, hogy senki se mondhassa ez csak tini fellángolás volt, nem volt komoly szerelem, nem ő volt az igazi vagy a nekem való, stb...


Ennek a lánynak úgy vallottam szerelmet végül így jövő héten(mármint 3-3,5 hónapja a fentebb írt napokhoz képest), hogy előtte a főnökömmel beszéltem erről, mivel érdekelte, hogy miért kellett elvinnie a mentőnek és indoklásképpen elmondtam neki, hogy mi volt a tabletták bevételének oka. A beszélgetés végén teljes mértékben támogatott, adott jótanácsot ahhoz, hogy ha igent mond hova vihetném el első alkalommal beszélgetni, viszont azt is megjegyezte, hogy nem biztos benne de lehet hogy van barátja már mert mintha halotta volna egy korábbi alkalommal mikor halotta őt mással beszélgetni. A főnököm biztatott, hogy azért mindenképpen ha már ilyen komolyan szeretem, akkor mondjam el neki már csak azért is mert ha nemet mond se dől össze a világ, viszont legalább bátor voltam és a következő alkalommal már könnyebb lesz.

Én olyan 80%-ra becsültem, hogy valóban van barátja, annál többre nem de 80-ra biztosan. Viszont ennek ellenére este elmondtam neki, hogy szerelmes vagyok belé és elhívnám valahova, viszont természetesen valóban volt barátja. Ezután még a hónapok alatt sok minden történt beszéltünk még párszor erről, amit ahogy mondtam nem írok le, hiszen a rövid verzió is ez, viszont annyira nem tudtam túllépni a dolgon, annyira nem tudtam elengedni vagy őt vagy pedig magát ezt az érzést, annyira jó érzés volt elöszőr szerelmesnek lenni, hogy csak úgy tudtam végetvetni ennek, hogy ott hagytam a munkahelyemet, mert egyszerűen nem tudtam elmulasztani ezt az érzést úgy, hogy minden nap látom. A munkahely probléma 2 nap múlva megoldódott mert találtam másikat ami még jobb is az elözőnél, viszont az munkahely elhagyásának okát sajnos nem teljesen oldotta meg.


Most kezdem 2 héttel később lassan elfelejteni a dolgot viszont még mindig fáj bár már közel sem annyira mint akkor és még mindig ha valami eszembe juttatja őt vagy akár csak meglátok egy ugyanolyan márkájú hasonló színű autót mint az övé és emiatt rágondolok, egy kellemetlen üres érzés fog el és nem valami kellemes.

A mai napon mentem be az elöző munkahelyemre a kilépési papírjaimért kb 2 héttel a kilépésem után és most lényegében visszatért az érzés. Emelett amíg együtt dolgoztunk azalatt is álmodtam vele 3-szor biztosan de szerintem 4-szer is, ebből 1-re emlékszem teljesen tisztán, de ezalatt a két hét alatt ismételten álmodtam vele tegnap.


Úgy döntöttem, hogy annak érdekében, hogy elmuljon iránta lehetőleg minden érzésem, keresnem kéne valaki mást, viszont én nem ismerkedni akarok még ha az is szerepel a kérdés címében, nem társkeresőzni, nem adatok és paraméterek alapján válogatni, hogy nekem most hosszú szőke hajú kék szemű 170-175cm magas 52-55kg lányt keresek, hanem csak egyszerűen szerelmes akarok megint lenni valakibe, ahogy most is történt. Egyszerűen csak beleszeretni valakibe, érezni iránta valamit és ez alapján elkezdeni megismerni.


Úgy képzeltem el, hogy csak odamennék egy lányhoz aki iránt esetleg kicsit is érzek valamit és őszintén elmondanám neki, hogy miért keresek társaságot.


A fentebb olvasható magyarázat alapján tehát milyen helyek lennének alkalmasak az ismerkedés általam felvázolt módjára az én igényeimnek és célomnak megfelelően?


Mivel viszonylag rosszúl és nem tagoltan fogalmaztam, ezért csak, hogy biztosan megértse mindenki:

- kb. 6-7 hónap teljes munkaviszony a lánnyal együtt ugyanabban a beosztásba (autós futár)

- kb 3-3,5 hónappal ezelőtt (február közepe, március eleje között) szerelmes leszek

- 3 nappal később negyedik napon reggel mentő, korház, 2 nap korházban.

- következő héten szerelmet vallok neki

- események amiket nem írtam le mert túl hosszú lenne

- 2019.05.17 kilépés a munkahelyről mindkettőnk érdekében


Válaszaitokat és segítségeteket előre is köszönöm! Elnézést a hosszú és összeszedetlen kérdésért.



2019. máj. 30. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Őszintén, ezt a kisregényt ki fogja elolvasni???


Inkább válaszolok a kérdésre: hobbicsoportokban, rendezvényeken, tanfolyamokon, strandon, akár fesztiválokon is.

2019. máj. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Nem olvastam el amit írtál. Viszont a gyakorit már jopar éve olvasom és ez az a kérdés amire még soha senki nem tudta leírni a tutit. Ha nem vagy ide-oda járos személy akkor nehéz lesz.
2019. máj. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Bocs, de nem olvasom el.


A fő kérdésre:


Bárhol lehet ismerkedni, ha tudsz.

2019. máj. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én elolvastam, de a szerelem nem csettintésre megy. Legalábbis a másik fél részéről. Részedről szerintem már az is elég lenne, ha valaki egy kis érdeklődést mutat feléd, máris szerelmes leszel. Netes társkeresők, vagy igen, ki kell mozdulnod. Keresni kell hobbit, és ott, vagy fesztivál, stb
2019. máj. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát kár, hogy lényegében egy válaszon kívül hasznos választ nem kaptam.


Nem véletlenül írtam a kérdés címébe, hogy "lentebb leírtak alapján" mivel önmagában egy ilyen kérdést nem írtam volna ki ide, mert én is tudok az interneten utánanézni helyeknek ahol lehet ismerkedni.

Olyan helyeket viszont nem tudok, ahol az én helyzetemnek megfelelően tudnék a célomnak megfelelően ismerkedni és kapcsolódni emberekhez.


Nem véletlenül tettem fel úgy a kérdést ahogy, de sajnos úgy néz ki ezen az oldalon bonyolult összetett problémára nem találhatok megoldást mert annyit nem gondolkozik senki egy kérdésen az oldalon böngészők közül és nem hajlandó hosszabb a kérdéshez tartozó magyarázatot elolvasni.


Köszönöm a maradék 3 válaszolónak, akik eleve úgy kezdték, hogy el sem olvasták a lentebb leírtakat, így azonnal tudhattam, hogy a válaszuk számomra hasztalan.

És valóban köszönöm annak az egy személynek aki legalább hajlandó volt elolvasni a magyarázatot, megpróbálni megérteni a problémát és a teljes egészet átlátva megválaszolni a kérdésemet.

2019. máj. 31. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!