Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 1 éve leszünk együtt, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve leszünk együtt, mit adjak a páromnak ajándékba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párommal most leszünk együtt 1 éve, és szeretnék neki valami jó ajándékot adni, amit akár el tud tenni emlékbe.

Vacsorázni megyünk majd, és úgy gondoltam, ott szeretném át adni majd neki.

29 éves férfi, szereti az autókat, a zenét, a kulcstartókat, és az egyéb ilyen kisebb dolgokat.

A válaszokat előre is köszönöm.



2019. máj. 31. 07:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Autós kulcstartó tűnik kézenfekvőnek.

A te pasid, te jársz vele, te osztod meg vele az életed.

2019. máj. 31. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hazudnék ha azt írnám, hogy nem szertjük az ajándékokat, de az igazi pasi teljesen másnak örül.

Adj olyat szexben ami kicsit extrémebb (te ismered a vágyait), ágyban kényeztesd orálisan viszonzatlanul (nem biztos, hogy viszonzatlan marad) ;)

Ezeknek az "ajándékoknak" sokkal jobban örülünk.

2019. máj. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én az 1 évesre annó fontosnak tartottam, hogy olyat adjak, ami örök emlék marad, ami egyedi és rólunk szól. Szóval én az első évünk legfontosabb / legmeghatározóbb pontjait 12 részre bontottam, ugye ahány hónapot együtt töltöttünk. És csináltam egy 12 oldalas kiskönyvet + a borító. És le írtam neki kb minden meghatározó pillanatott, hogyan szerettem belé az elején, mik voltak számomra a legjobb pillanatok és, hogy miért szeretem még 1 év után is. Rajzokkal diszíttettem, nagyon örült neki, de lehet csak én vetten ennyire komolyra a figurát.
2019. máj. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen árban gondolkozol. Autós témában akár egy ali expresses 200ft-os kulcstartótól az autómaketteken át egy élményvezetés is szóba jöhet!
2019. máj. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%
Jövő évi naptárt, amiben bejelölöd az ominózus napot. :-)) Mi pasik hadilábon állunk a dátumokkal, nekünk nem annyira fontosak, mint nektek.
2019. jún. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Remélem, nem kulcstartót adsz neki!
2019. jún. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!