Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit vár a nő a párkapcsolatban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vár a nő a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
A személyes véleményetek érdekelne, hogy szerintetek mit vár a nő a párjától? Esetleg az itteni hölgyek milyen elképzeléssel kezdetek egy párkapcsolatot, mi az amit kifejezetten szeretnétek tőle?

2019. jún. 2. 19:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

Ferfiassag

Ero

Biztonsag

Natarozotsag

Potencia libido

Szexulis ertelmi erzelmi IQ

2019. jún. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Leírok pár dolgot amit szerintem várnak, bár én nem vagyok nő.

1. Szeretetet

2. Érzelmi és lelki és egyéb biztonságot

3. Törődést és tiszteletet

4. ...


stb

2019. jún. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Hűség, empátia, odafigyelés, segítőkészség, nőként kezeljen, segítsen be a házimunkába is, családcentrikusság, tisztelet, kompromisszum, egészségcentrikusság, őszinte és nyílt kommunikáció mindenről, ne legyen önzés-egózás-agresszivitás...stb.
2019. jún. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
31%

Én már semmit. Olyan férfi nem létezik, aki megfelel az elvarasoknak. Ha mégis, akkor ő meg tuti nem engem akar.

Hát ez van.


De nem baj, úgysem akartam soha férjhez menni meg családot alapítani.

2019. jún. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mik voltak azok ez elvárások kedves 4. És miért mondtál le a családalapításról?
2019. jún. 2. 20:51
 6/15 anonim ***** válasza:
Szeretetet, szerelmet, törődést, hűséget, tiszteletet. Nagyjából ennyi amit várnék. Sajnos valamelyik mindig hibádzik.:(
2019. jún. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Pedig ezek nem is annyira teljesíthetetlen dolgok. Szomorú azt hallani, hogy még sincsenek meg.
2019. jún. 2. 21:15
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha mi férfiak azt tudnánk, az nagyon jó lenne, de az a baj, hogy ahány nő, annyi féle. Sőt, a legtöbb azt sem tudja mit akar és azt hiszik, hogy mi meg mentalisták vagyunk és miközben mást mondanak, tök az ellentetjét gondolják az adott elvárásnak. Valami hihetetlen mód el van cseszve manapság a női gondolkodás mód (Tisztelet a kivételnek.).
2019. jún. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%
Egy megcsalas miatti valas utan olyan emberre vagytam aki erzelmi biztonsagot nyujt, hosszu tavra tervez velem, elkotelezodik es tartja magat hozza, emellett fontos a kolcsonos szerelem, tisztelet, a jo humorerzek, kozos celok, legalabb reszben hasonlo erdeklodes, hasonlo vilagkep, hasonlo gyereknevelesi elvek es hogy vallasos legyen. Ilyet kivantam, ilyen lett:)
2019. jún. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

Tiszteljen és szeressen. Legyen hűséges. Vállalja a felelősséget a tetteiért. Legyen a támaszom a bajban. (az is elég ha kiönthetem a bajom gondom és ő csak hallgatja) Álljon ki mellettem. :) S persze a szex része is működjön hiszen az sem utolsó szempont.


Egyébként ezeket én is viszont tudom adni.


De borzasztó nehéz ilyen férfit találni vagy csak én keresek rossz helyen.

2019. jún. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!