Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha nem ereszt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem ereszt az első szerelem emléke?

Figyelt kérdés
El lehet felejteni? Hogyan tudnék tovább lépni?

2019. jún. 3. 00:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem lehet. Az első szerelem már csak ilyen. Egy életre végigkíséri az embert de nincs ezzel feltétlen baj. Túl kell lépni, el kell fogadni, hogy vége, ne is próbáld meg elfelejteni.
2019. jún. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 érdeklődő63 ***** válasza:
nem ereszt? vágjál a kezére
2019. jún. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

Mennyi idős vagy és hány éve szakítottatok? :) Szerintem az sem mindegy.


Mostanában nekem is nagyon sokszor jut eszembe az első nagyobb szerelmem, pedig boldog a házasságom. Különös érzés, nem tudom hova tenni.

2019. jún. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Általában az emberek felnőttként többnyire megalkuvásból jönnek össze, ez nem azt jelenti ,hogy abszolút nem vonzódnak egymáshoz vagy nem szeretik a másikat,csak nem örülnek meg egymásért. Olyankor amikor van rosszabb vagy magányosabb pillanata az embernek hajlamos mindig a legjobb emlékekbe menekülni .
2019. jún. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
32 vagyok.
2019. jún. 3. 22:35
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy nem ereszt, hanem arról, hogy sokszor jön elő mostanában az emlék, és az a jó és kellemes nosztalgia érzés amit ez az emlék takar. Olyankor, úgy érzem, hogy de szívesen vissza forgatnám az idő kerekét, hogy újra éljem, még jobban, még áthatóbban és még intenzívebben, sok mindent másképp és helyesebben csinálva.
2019. jún. 3. 22:39
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy fizikailag nem ereszt, hanem arról amit fentebb írtam. :)
2019. jún. 3. 22:40
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha vissza lehetne forgatni mindent olyankor, mindig azt gondolom, hogy ami érzéseimmel még jobban bele tudnám tenni magam, és még jobban át tudnám adni magam, még boldogabb lehetne, és utána az ábránd szertefoszlik mikor visszakerülök a valóságba, és az olyan üres boldogtalan érzést okoz, hogy mindez ugyanúgy már nem lehetséges.
2019. jún. 3. 22:44
 9/11 A kérdező kommentje:
...hogy a mai eszemmel és érzéseimmel még jobban bele tudnám tenni magam,...
2019. jún. 3. 22:46
 10/11 anonim ***** válasza:
Az első szerelem a legmélyebb nyomot hagyja, pont mert első. Ha beteljesült, akkor utána nem lesz olyan. De nem véletlenül mentetek szét, valószínűleg jobbra emlékszel mint amilyen valójában volt. Azt az energiát rakd bele a mostani vagy a következő kapcsolatodba.
2019. jún. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!