Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi legyen? Elmondjam a páromnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen? Elmondjam a páromnak?

Figyelt kérdés

3 éve vége lett egy viszonynak, amiben én voltam a szerető. Elhagyta volna a nőt, de akkor már késő volt, kiábrándultam belelő, mert láttam hogyan képes átverni azt akivel együtt van.

1 évig aztán semmi nem volt, majd megismertem a barátomat. Neki csak érintőlegesen említettem ezt a dolgot, tud a viszonyomról. A barátomat rosszul érintette, mikor megtudta, hogy évekig maradtam ebben a megalázó szerepben, annyira szerettem azt a férfit.

Azonban 1 hónapja megint a főnököm lett(a szakítással egy időben, másik céghez elment, ezért is tudott vége lenni szerintem a dolognak). Nem közvetlenül a főnököm, de ha akarja átjárogat hozzám egy nap akár 10x. Az első héten semmi nem volt, aztán azt hittem csak én értem félre. Most már tudom, hogy nem, azt sem bánná ha most ő lenne a szerető egy ideig. A barátom így is féltékeny. Ha elmondom neki, hogy ő az, csak még rosszabb lesz. De most hagyjam ott a munkát emiatt? Pedig imádok itt dolgozni, ehhez értek, jó a munka. Ha elmondom, akkor viszont féltékenység lesz minden napom, amit persze megértek, de nem hinném, hogy jót tenne.


Mit kellene tennem? Egyszerűen csak azt nem akarom, hogy el kelljen mennem innen ezért. Ráadásul, akkor el kellene mondanom a barátomnak, hogy miért hagyom ott az állásomat. De akkor meg felmerül a kérdés, hogy miért. Egyrészt mert nem akarok így bemenni minden nap, hogy valaki provokál, másrészt, mert a barátom féltékeny lenne, és attól is tartok, hogy mi lenne, ha ezt sokáig folytatná az a férfi. Nagyon megviselt amikor szakítottunk, jobb ha nem találkozunk, szeretem a barátom, de akkor is. Még teljesen nem léptem túl, de erre csak most jöttem rá, amíg nem volt itt, addig semmi gond nem volt. De ezért én menjek el?


28/N



2019. jún. 5. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben maradnék, a pasit ignorálnám és nem szólnék. Minek? Amúgy miért nem bízik benned a párod?
2019. jún. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bizonytalan vagy. Ha rádnyomulna előbb utóbb beadnád a derekad. Nem vagy túl rajta. Ha túl lennél tejesen hidegen hagyna. Levegőnek néznéd. Nem csak a barátod miatt, magad miatt sem kell foglalkoznod semmilyen szinten vele mivel aki mást átvert, megcsalt téged is meg fog. Ebből normális kapcsolat sosem lesz. A barátodnak ne mondd el szerintem. Azzal kicsinálnád a kapcsolatod. Ha az ex zaklat akkor szépen a nyakába akasztasz egy munkaügyi pert...probléma megoldva.
2019. jún. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Rockarc ***** válasza:
32%

Felelmetes, hogy felnott emberek tudnak a minimalis erkolcsiseg nelkul elni, a kovetkezmenyekre nem hederitve. Mindennek ara van, amit elobb utobb meg kell fizetni.


Igen, most kene felvallalnod annak a kovetkezmenyet, aminek sosem kellett volna megtortennie. Hoztal a multban egy dontest, es most ujabb ilyen elott allsz. Nincs jo dontes, a multad mindig kiserteni fog. Ha otthagyod a jo allasod, azt fogod siratni, ha ramegy a kapcsolatod, akkor meg azt.


A legtisztabb az lenne, ha feladnal mindent, uj allast keresnel es probalnad megtagadni a multad, amit ugysem tudsz. Akkor legalabb megmaradna az, hogy normalis dontest probaltal hozni, legalabb az eszednek marad kapaszkodo, ha az erzelmeid mar ugyis gallyramentek. Bar az osztonlenyeknel ez nem szokott mukodni, naluk az erzelmek fontosabbak a tukorbe nezes kepessegenel.


43F

2019. jún. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha már elhagyta azt a nőt, aki miatt te csak szerető voltál, akkor miért nem vállaljátok egymást nyíltan, ha annyira szeretitek egymást???
2019. jún. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
folyt.: ezt az új barátodat úgysem fogod soha annyira szeretni, mint ezt a régit.
2019. jún. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!