Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nőktől kérdezem, egy külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőktől kérdezem, egy külföldi utazásnak örülnétek szülinapi ajándékként?

Figyelt kérdés
2019. jún. 5. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék, mert szeretek utazni és új helyeket meglátogatni :)

De a párod nem biztos, hogy szeret, inkább arra összpontosits ő szeretné-e vajon.

2019. jún. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
En is örülnék.
2019. jún. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden évben utazást szervezünk egymás szülinapjára a férjemmel. Az enyémet ő szervezi/fizeti/foglalja, az övét pedig én. A közös élmények minden tárgyi ajándéknál többet érnek számunkra és mindketten imádunk utazni, szóval jó kis hagyomány lett belőle.
2019. jún. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon örülnék neki, de inkább úgy, hogy én is beleadok, mert egy jobb itazas nem olcsó. Illetve inkább az tetszene, ha együtt szerveznénk meg, nem pedog leglepetés lenne, mert akkor boztos olyan hely lenne, ahova szeretnék elmenni.
2019. jún. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%

En nem orulnek. Nem szeretek utazni,mert akkor nem tudok eleget dolgozni a sajat cegemben meg nem tudok eljarni az egyesuleti edzeseimre. Nekem osszesen egy nyaralas eleg egesz ebven.

N

2019. jún. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem örülnék, és különösen annak nem, ha meglepetés lenne, olyan "csomagolj, indulunk" típusú. De ez az én személyiségem, van, aki mádja az ilyet!! Neked kell ismerni, akinek ezt szánod.
2019. jún. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsóval értek egyet, én sem örülnék, főleg, ha olyan helyre mennénk, amik a tipikus sablonhelyek, és meg se kérdezné, igazából hova mennék. Kicsit olyan, mint házi állatot ajándékozni. De személyiségtől függ.
2019. jún. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy a rákba ne??? Három hét múlva lesz a szülinapom, Barcelona jöhet :))))
2019. jún. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!